Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

100 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 100 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

100 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-104
%10
indirim
920.000,00 TL
825.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

2022 Prefabrik ev fiyatları

100 Metrekare Prefabrik Dubleks Ev

 Prefabrik evler hızlı bir şekilde yeni yaşam alanları sunar. Çünkü prefabrik evlerin üretimi fabrikalarda gerçekleşir. Bu sayede iklim gibi şartlardan etkilenmez. Ayrıca tek katlı ya da dubleks olarak satın alınabilir. Özellikle 100 metrekare prefabrik dubleks ev çok şirin bir görünümde üretilir. Evinizi uzaktan gördüğünüzde bile içinize bir huzur dolar. Ayrıca bu evlerin kurulumu 3-4 gün gibi bir sürede biterek sizi şaşırtacaktır. 

 

 

 

                         Bizi Takip Edin!

 
 
 
 
 
 

Youtube Kanalımızdan diğer 3D videolarımızı izlemeyi unutmayınız!

 

 

100 Metrekare Prefabrik Dubleks Ev İçin Gerekli Olan İzinler

Prefabrik ev sahibi olmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken uygun bir arsa bulmaktır. Eğer hali hazırda bir arsanız yoksa evinizin kurulmasını istediğiniz bölgede bir arazi tespit etmeniz gerekir. Uygun olduğunu düşündüğünüz araziyi belirledikten sonra 100 metrekare prefabrik dubleks ev için onay almak gerekir. Bu onay arsanın imar iznini gösteren bir belgedir.

Prefabrik evinizi kuracağınız bölgeye bağlı belediyeler aracılığıyla gerekli izin ve ruhsalar alınır. İzinlerin alınması için ödenen bazı ücretler vardır. Harç adıyla bilinen bu ödemeler devlet kurumlarına yapılır. Firmamız evinizi kuracağınız bu arsa için yapacağınız masrafları karşılamaz. Ancak prefabrik ev alımında bizi tercih etmeniz karşılığında ücretsiz indirme ve montaj işlemlerini yapar. Evlerimiz on yıl garantilidir.

100 Metrekare Prefabrik Dubleks Ev Bölümleri

Dubleks yapılar mimari olarak göz doldurur. Ayrıca küçük araziler üzerinde geniş evler inşa etme imkânı verir. Tek katlılarda olduğu gibi 100 metrekare prefabrik dubleks ev için de 2+1 ev yapısı tercih edilmiştir. Bu daire tipi şu bölümlerden ve alanlardan bir araya gelmiştir;

·         7 metrekare veranda,

·         20 metrekare salon,

·         11 metrekare mutfak,

·         3 metrekare tuvalet,

·         14 metrekarelik iki oda,

·         3 metrekare balkon,

·         5 metrekare banyo.

Çift katlı olarak planlanan bu prefabrik yapıların alt katında veranda, salon, mutfak ve tuvalet bölümleri vardır. Salon ve mutfak istenilirse tek bölme olarak kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak aralarına duvar konularak iki ayrı bölme haline de getirilme imkânı vardır. Prefabrik evlerin en güzel yanlarından birisi de bu şekilde isteğe bağlı olarak değişim yapma imkanıdır. Modüler sistemler belirli projelere sadık kalarak değişim imkânı verir.

Prefabrik ev sahibi olmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken uygun bir arsaya sahip olmaktır. Uygun arsa belirlendikten sonra belediyeden onay alınması gerekmektedir. Arsanın imar iznini gösteren bir belge çıkarttırıp prefabrik yaptırmak istediğiniz firmaya giderek arsanıza ve size uygun bir proje çizdirmeniz gerekmektedir.  

Trend Yapı Prefabrik olarak firmamız evinizi kuracağınız arsa için harcadığınız masrafları firmamız karşılamamaktadır. Ancak firmamızı seçmiş olduğunuz için prefabrik evlerimizde malzeme indirme ve montaj ücretsiz yapılmaktadır. 

 

Alan 100 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı