Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

105 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 105 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

105 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : REGULUS
%12
indirim
950.000,00 TL
835.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"REGULUS"
3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Hanımların ve erkeklerin ev hayali kurmasının yanı sıra son zamanlarda ev fiyatlarında artan miktarlar insanları ev sahibi olmasını zorlaştırmaktadır. Bunun yanında prefabrik yapıların temini ile birlikte yenilikçi yapıların sizlere sunulması sağlanmaktadır. En yenilikçi yapıların temini aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de kolay bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz. 

Son zamanların en çok beğenilen modelleri arasında yer alan Regulus prefabrik ev ile birlikte hem ferah hem de dayanıklı yapıların temini sağlanmaktadır. Özellikle son yıllarda birçok kişi yeni bir ev için bu tarz yapıları satın almaktadır. Yine bağ ya da bahçe gibi yapıların içerisinde yeni mekanlar oluşturmak için prefabrik yapıların kullanımı gerekir.

 

                      Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 Youtube Kanalımızdan diğer 3D videolarımızı izlemeyi ve bizi takip etmeyi unutmayınız!

 

  

 

 

 

 

Bahçelerde Prefabrik Yapılar

Artık insanlar bağlık ve bahçelik alanlarda betonarme yapıların yerine prefabrik yapıları satın almaktadır. Özellikle son zamanlarda yeni yaşam alanlarının hızlı bir şekilde ortaya konulması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de kolay bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz. Regulus prefabrik ev yapıların satın alınması aşamasında hizmet veren firmamız ile birlikte en iyi yapıları en düşük maliyetler ile satın alabilirsiniz.

Bunun yanında prefabrik yapıların temini aşamasında ön plana çıkan firmamız sayesinde birçok insanın ihtiyaç duyduğu hizmetlerin hızlı bir şekilde temin edilmesi sağlanmaktadır. Siz de benzersiz olarak satın alma işlemlerinden yararlanmak istiyor iseniz internet sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Ürün Temininde Kaliteli Hizmet

Regulus prefabrik ev yapıları ile yüksek kaliteli hizmetleri kolay bir şekilde satın almak mümkün olabilmektedir. Aynı zamanda internet sitemizde insanların maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında düşük fiyatları ile ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan birçok ürün sizlerin daha iyi yaşam koşullarında hayat sürmenize imkan tanımaktadır. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan bu ürünlerin temini ile birlikte benzersiz bir destek hizmeti satın alınabilmektedir. Ülkemizde artık herkesin severek kullandığı prefabrik yapılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ürün satın almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Alan 105 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı