Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

106 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 106 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

106 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-113
%10
indirim
925.000,00 TL
826.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev

Trend Yapı Prefabrik olarak, prefabrik evlerimizde yaşayacak olan müşterilerimizin estetik ve modern çizgilerde bir eve sahip olmasına dikkat etmekteyiz. Siz müşterilerimizin istekleri ve beğenileri doğrultusunda prefabrik evlerimizde düzenlemeler yapmaktayız. İstekleriniz, uzman kişiler tarafından yapıda bir sorun teşkil etmeyecek şekilde hazırlanmaktadır. Bunun nedeni inşa edilecek olan evin daha sonrasında sizlere problem çıkarmaması için yapılmaktadır. Trend Yapı Prefabrik, evinizde herhangi bir sorun oluşmadan rahat ve güvenli yaşamanıza imkân sağlar.

 

 

 

                      Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

 

106 Metrekare Prefabrik Ev

Prefabrik evler hızlı kurulumu nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Yıllar süren inşaatları beklemek yerine çok kısa sürede hazır hale gelen prefabrik evler kullanışlıdır. Ayrıca prefabrik evler maliyet olarak da uygundur. Birçok betonarme eve göre ucuza satılır. Firmamız prefabrik ev alanında yıllardır hizmet veren ve saygı gören bir ortaklıktır. Tek katlı veya çift katlı prefabrik ev üretimi yapan bir firmayız. Ayrıca 106 metrekare prefabrik ev ürünleri de üreten firmamız alanında en iyiler arkasındadır.

 

Tek Katlı 106 Metrekare Prefabrik Ev Planı

Firmamız tarafından üretilen 106 metrekare prefabrik ev dış cephesinin taş duvar görünümde olması nedeniyle oldukça dikkat çekicidir. Ayrıca sahip olduğu sağ ve sol cumbalarıyla estetik görünümü kat kat artmaktadır. Tek katlı olarak üretilen 106 metrekare prefabrik evlerimiz şu bölümlerden oluşur:

 • Üç tane oda

 • Bir tane salon

 • Hol

 • Mutfak

 • Banyo ve tuvalet

Prefabrik evlerimiz genellikle ahşapla kaplıdır. Çatı kısımlarında metal kiremit tercih edilir. Shingle çatı örtüsüyle beraber görüntüsü mükemmelliğe ulaşır. Firmamız sizin için yaşadığınız alanın estetik görüntüsüne dikkat eder. Müşteri memnuniyeti ve fikirleri oldukça önemlidir. Bunları her zaman dikkate aldığımızı belirtmek isteriz.

 

106 Metrekare Prefabrik Evlerin Odaları Büyük Müdür?

Prefabrik evler içerisinde huzur bulabileceğiniz şekilde üretilir. Yorgun ve yoğun geçen bir günün ardından eve döndüğünüzde içinizin rahat etmesi önemlidir. Bu ihtiyacınız için 106 metrekare prefabrik ev yeterlidir. Firmamız tarafından üretilen bu evlerin sağ cumbasının olduğu yerin tamamı 28 metrekare salondur. Bu büyüklük eve ferah bir hava katar. Sol cumba bölümünde ise 11 metrekare alana sahip bir oda bulunmaktadır. Yapının arka tarafında da 14 metrekare büyüklüğünde başka bir oda vardır.

Evin giriş kısmını oluşturan ve hol ismini alan bölümü 12 metrekare alana sahiptir. Girişin hemen karşısına düşen bölümde ise mutfak vardır. Mutfağın büyüklüğü 10 metrekaredir. Mutfağın sağ tarafına bitişik 10 metrekare büyüklüğünde bir oda daha bulunmaktadır. Mutfağın sol tarafında ise 6 metrekarelik bir alanda banyo görülür. 106 metrekare prefabrik evlerimizde tuvalet ve banyo aynı bölme içinde yer alır.

 

 

Kocaeli Gebze’de bulunan üretim fabrikası ve satış ofisin de sizleri misafir etmekten memnuniyet duymaktayız... 

 

Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın. 

 

Alan 106 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı