Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

112 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 112 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

112 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-114
%91
indirim
9.350.000,00 TL
837.600,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları112 Metrekare Prefabrik Ev Detayları

 

108 m2 ev ve 4 m2 verandası olan Tek Katlı Prefabrik Evimiz, 3+1 olup 26 m2’lik geniş bir salona ve 18 m2’lik ferah bir mutfağa sahiptir. Prefabrik evimiz; 10,15,18 m2’lik 3 yatak odasından oluşmaktadır. Sizlerin evinizde rahat ve konforlu yaşam sürmeniz için gerekli tüm hazırlıklar Trend Yapı Prefabrik tarafından sizler için yapılmaktadır. Firmamız prefabrik evlerle beraber ücretsiz servis ve kurulum hizmeti sunmaktadır.  

 

                        Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

112 m² 3+1 Tek Katlı Prefabrik Evimizin 3D videosunu izlemeden geçmeyin.   

  

 


112 Metrekare Prefabrik Ev

Ucuz olması, depreme dayanıklı olması veya çok kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesi gibi nedenlerle sıklıkla prefabrik evler tercih edilir. Firmamız çift veya tek katlı üretilen ve 112 metrekare prefabrik ev sınıfına dahil olan yapılarda hizmet veren bir kurumdur. Prefabrik ev alımında üretici firmanın montajı da yapması maliyeti azaltır. Firmamız prefabrik evlerle beraber ücretsiz servis ve kurulum hizmeti sunmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz on yıl garantilidir.

112 Metrekare Prefabrik Evin Özellikleri

Prefabrik yapıların çok çeşitli kullanım alanları vardır. İnşaat şantiyelerinde çalışan insanlar için konteyner olarak kullanılırken süs havuzu olarak kullanılan prefabrik yapılan da vardır. Üretim esnasında prefabrik yapının kullanılacağı yer ve kullanım sebebi dikkate alınır. Büyüklüğü ve üretim malzemesi kullanım sebebine göre değişiklik gösterir. Örneğin 112 metrekare prefabrik ev çoğu insan için sıradan gelebilir. Ancak firmamız belirli standartlara göre üretim yapmaktadır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir:

·        112 metrekare kare alana sahiptir.

·         Evin yüksekliği 2.80 metredir.

·         Prefabrik evin dış duvarında 10cm kalınlık tercih edilir.

·         Evin iç duvaklarında ise 6cm kalınlık kullanılır.

·         Dış kapı çeliktir.

·         Elektrik tesisatı sıva altına döşenir.

·         Pençeler için ise kurşunsuz PVC kaplama kullanılır.

 

Firmamız uzun yıllardır prefabrik ev üretiminde tecrübe kazanmış ve bu tecrübeyi size yansıtan bir ortaklıktır.

 

Tek Katlı 112 Metrekare Prefabrik Ev Kaç Oda Olur?

Sizler için ferah bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla 112 metrekare prefabrik ev üretiminde üç oda bir salon kullanılır. Ayrıca evin 4 metrekare alana sahip bir de verandası vardır. Bu veranda ev için seyirlik alamı oluşturur. Salon olarak tasarlanan odanın büyüklüğü 26 metrekaredir. En küçük odası 10 metrekare alana sahiptir. Diğer odaları ise 15 ve 18 metrekaredir. 18 metrekare büyüklüğündeki mutfak ise prefabrik eviniz için yeterlidir gelen bir alandır. İçinde rahatlıkla yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Birçok prefabrik evde olduğu gibi 112 metrekare karelik prefabrik evlerde de tuvalet ve banyo beraberdir. Toplam 6 metrekare olan banyo alanı gayet işlevseldir. Dış kapıdan girişte ise 14 metrekarelik bir hol bulunur.

 

Firmamızın Ürettiği Prefabrik Evlerin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle prefabrik sektöründe fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni malzemenin yapısından kaynaklanmaktadır. Bizim firmamızın avantajı, sağlam ve dayanıklı yapılar inşa etmek için gereken kaliteli malzemeyi üreten bir firma oluşumuzdur. Bu nedenle malzemelerimizin yapısından fiyatlarımız diğer üretici olmayan firmalara göre biraz yüksektir. Ancak kimse evinin dayanıksız olmasını ve dışarıdan estetik durmayan bir görünüşe sahip olmasını istemez. Bu nedenle rakip firmalara göre fiyatlarımız normal ölçüdedir.

İkinci olarak, evlerimiz duvar yükseklikleri 2.80 metre’dir. Sektördeki diğer prefabrik yapılara göre bu yükseklik oldukça fazladır. Çünkü diğer prefabrik firmalarında duvar yüksekliği genellikle 2.50 metre olarak yapılmaktadır. Bu nedenle bizim prefabrik yapılarımız, evinizi daha ferah göstermesine neden olmaktadır

Son olarak, ürettiğimiz prefabrik evlerimizin betonarme yapılara nazaran yapı malzemeleri daha ince yapılmaktadır. Dış duvar kalınlığımız 10 cm, iç duvar kalınlığımız ise 6 cm olarak yapılmaktadır. Bu da evlerinizde daha geniş kullanım alanı yaratmaktadır. Ayrıca ince oluşundan dolayı kafanızda oluşacak sorulara da yanıt vermek isterim.

Prefabrik evlerimiz her mevsim de güvenle oturacağınız standartlarda yapılır. İnce oluşundan dolayı; yağmur, kar, rüzgâr gibi hava olaylarında herhangi bir etkilenme yaşanmamaktadır. Yalıtımları oldukça yüksektir. Kış aylarında size sıcak bir ortam, yaz aylarında ise serin bir ortam yaratmaktadır.

Ayrıca depreme gibi zelzelelere karşı dayanıklıdır. Evin olduğu bölgeye göre tabi bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak deprem anında veya sonrasında herhangi bir yıkılma söz konusu olamaz. Ayrıca betonarme binalar kadar ağır yapılar olmadığı için can kaybı yaşanması da olağandışıdır.

 

 

 

#prefabrikevfiyatları, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikev

Alan 112 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı