Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

114 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 114 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

114 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : MİZAR
%10
indirim
1.215.000,00 TL
1.086.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"MİZAR" Prefabrik Evler

Mizar prefabrik evler,  kaliteli yapı teknolojileri ile en çok tercih edilen kuruluşlardandır. Evlerin farklı büyüklüklerde olması, içinde yaşanan kişi değişimine göre değişim gösterir. Firmamız çelik ev satış ve pazarlamasında öne çıkan yapı firmalarının başında gelir. Çelik, sağlam yapısı ile pek çok potansiyel fayda sağlayan bir malzemedir. Esneme payının da olması depreme karşı dayanıklılık sağlar. Çelik yapılar, sağlam muhafaza edilmiş prefabrik konutlar, son derece güvenli yapılardır.

Binalarımızın tercih edilme nedenlerinin başında gelen, enerji sarfiyatını azaltıyor. Isı ve ses yalıtımı sağlar, kullanışlı ve verimli yapılar olarak prefabrik yapılar öne çıkar. Prefabrik yapılarımız, tasarruflu binalar olarak aile bütçesine olumlu yönde katkılar sunar.

 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

Youtube kanalımızdaki diğer 3D videolarımızın özellikleri. 

 

 

 

Kaliteli Malzeme Kullanımı

Mizar prefabrik evler, kaliteli malzeme kullanan ve kalite standartlarına uygun olarak dizayn edilmiş olan yapılardır. Yapılarımız, geri dönüştürülebilen malzeme kullanımına önem verir. Galvaniz kullanımı sayesinde çelik gövdede herhangi bir paslanma söz konusu olmaz. Deprem konutlarının ortak noktası, esneklik payının olmasıdır. Prefabrik yapılarımızda esneklik payları doğru hesaplanmıştır. Güvenlik belgelerine sahip olan yapılarımız, deprem konutları olarak önerilen yapılardır. Bu sayede, rahatlıkla ruhsat alacak olan yapılar olarak öne çıkar.

Prefabrik konutlarımızın içleri de dışları gibi son derece şık ve farklı tasarımlara sahiptir. Taşınması hafif olan bu yapıların, farklı bölgelere nakliyesi de son derece rahattır. Firmamızın prefabrik yapıları, uygun maliyetli olup, herkesin rahatlıkla alabileceği, bütçe dostu yapılardır.

 

Farklı Tasarımlar

Mizar prefabrik evler, betonarme yapılardan çok daha sağlam ve şık görsellere sahiptir. Tek katlı ya da iki katlı olabildiği gibi tripleks de olabilir. Balkon, çatı tasarımları son derece şık ve farklı görsel içeriklere sahiptir. Firmamız, ülkenin her tarafına sevkiyat yapacak zengin hizmet ağına sahiptir. Evlerin kurulumu firma elemanlarımız tarafından en kısa sürede yapılır.

Evlerin taşınması söz konusu olduğunda da firmamızdan destek alınması önerilir. Firma elemanlarımız evlerin demontesini ardından da taşınılan yerde montesini rahatlıkla yapar. Sağlıklı yapı tasarımları olan bu konutlar, uzun yıllar hasar almadan oturum imkânı sunar. Kaliteli ve şık tasarımlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

 

Alan 114 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı