Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

117 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

 • Ana Sayfa
 • 117 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

117 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

Ürün Kodu : TYP-E114
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

117 Metrekare Prefabrik Ev

Prefabrik binalar, fabrikalarda hazır olarak üretilen parçaların bir araya getirilmesiyle meydana gelirler. Çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. 117 metrekare prefabrik ev gayet kullanışlıdır. İstenilen ebatlarda üretilen parçalar düz bir zeminde birleştirilir. Uygun bir yerde kurulur. Prefabrik evlerin kullanım süreleri on beş yıl ile yetmiş yıl arasında değişmektedir. Bu sürenin değişken olmasında üretim esnasında kullanılan malzemelerin kalitesi etkilidir. Ayrıca kullanılan yerin iklim özellikleri de kullanım süresini etkiler.

 

 

                      Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımızı inceleyebilirsiniz.

  

Tek Katlı Prefabrik Ev

 Uzun yıllardır prefabrik evler üretiminde hizmet veren firmamız tek katlı 117 metrekare prefabrik ev de üretmektedir. Firmamız;

·         Müşterilerine montaj garantisi vermektedir.

·         Satılan ürünün servisiyle ilgileneceğinin teminatını vermektedir.

·         Ayrıca firmamızdan satıl alacağınız her evin on yıl garantisi vardır.

 Bir prefabrik ev için montaj garantisi çok önemlidir. Prefabrik yapılar yap boz şeklinde birbirine monte edilmeli üretilir. Doğru birleştirilmeyen prefabrik evlerde ses ve ısı yalıtımı sorunları meydana gelir. Aynı şekilde servis elemanlarının işlerinde tecrübeli olması da gerekir.

 Prefabrik evlerin kullanım açısından kolaylıkları vardır. Örneğin istenildiğinde başka bir alana taşıma özgürlüğü verir. Özellikle 117 metrekare prefabrik evler rahatlıkla taşınabilir. Ayrıca bu yapılar depreme oldukça dayanıklı üretilir. Kullanılan her bir malzemenin deprem yönetmeliğine uygun olması şarttır. Firmamız prefabrik ev üretirken yasalarla belirlenmiş olan bütün kurallara uyan bir kuruluştur.

Tek Katlı 117 Metrekare Prefabrik Ev Fiyatlarına Hangi Hizmetler Dahildir?

 Prefabrik evler klasik yapılara göre daha uygun fiyatlıdır. Firmamız prefabrik evleri satma esnasında birçok hizmeti sunar. Tek katlı 117 metrekare prefabrik ev için de aynı hizmetleri verir. Fabrikalarda üretilen parçaların indirilmesi ve montajı firmamız tarafından yapılır. Konutun iç boyası ve dış boyasını da firmamız yapmaktadır. Aynı şekilde konut için kullanılan iç ve dış kapıların montajıyla beraber pencere montajını da yapan bir firmayız. Prefabrik evlerimizde çift camlı PVC kullanılır. Sıvanın altından geçirilen elektrik ve su tesisatı da bu alanda eğitim almış kişiler tarafından çekilir. Elektrik armatürlerinin montajında da firmamız yanınızda olacaktır. Duş teknesi, klozet, lavabo gibi bir banyoda bulunması gereken malzemelerde müşteriye teslim edilir. Bütün musluk bataryaları da fiyatımıza dahildir.

 

117 m² 3+1 Tek Katlı Prefabrik Evimizin Özellikleri

Net 117 m² olan Prefabrik evimiz, Prefabrik evlerimiz, genel olarak dış cephe ahşap desen ile kaplanmaktadır. İsteğe göre taş görünüm ile de kaplanabilmektedir. Dış kapılarımız Çelik kapı ve iç kapılarımız amerikan kapılardır. Yapılarımızın iç ve dış boyaları firmamıza aittir. Fabrikamızda üretilen malzemelerimizin indirilmesi ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Çatı kaplamalarımız da boyalı galvaniz sac kullanılır. Müşterinin tercihine göre metal kiremit veya shingle de kullanılır. Prefabrik evlerimizde çift camlı kurşunsuz PVC pencereler kullanılmaktadır. Elektrik ve su tesisatımız sıva altı yapılır ve sizlere bir sorun yaşatmaz. Aynı zamanda duş teknesi, klozet, lavabo ve musluk bataryaları fiyatlarımıza dahildir.

Prefabrik Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Prefabrik ev yaptırırken önceliğiniz üretici ve kurumsal kimliği olan bir firma olmasıdır. Bunun nedeni piyasada çok fazla prefabrik ev firması olmasına karşın fiyatların farklılık göstermesidir. Hiçbir prefabrik firması aynı standartlarda prefabrik ev yapamaz. Bu nedenle sektörde ucuz fiyat cazibesine kapılıp hüsrana uğramamak için firmanın üretim kanalını, malzeme kalitesini ve teknik çizimlerini görmek önemlidir. 

Prefabrik ev yaptırırken eğer kendi isteklerinizde bir ev tasarlatıyorsanız, firmanın size örnek projelerini ya da istediğiniz projenin taslağını bilgisayar ortamında çizdirip görselini sunmasını istemelisiniz. Çünkü yaptırmayı düşündüğünüz evin görselini önceden görmeniz hata payını düşürecektir. 

Prefabrik evlerde montaj çok önemlidir. Bilgisayar ortamında hazırlanan projenin teknik ekip tarafından düzeltilip üretim kanalına gitmesi evinizin hazırlığına başlanıldığının göstergesidir. Bu sebepten teknik ekibi uzman ve tecrübeli olan firmalar tercih edilmelidir. Herhangi bir yanlış projelendirme sonucunda evinizde istenmedik sorunlar yaşanabilir. 

 

 

Alan 117 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı