Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

118 m2 3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev

 • Ana Sayfa
 • 118 m2 3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev

118 m2 3+1 Tek Katlı Prefabrik Ev

Ürün Kodu : 11831
%13
indirim
1.060.000,00 TL
912.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

118 Metrekare Prefabrik Ev Detayları

 

Prefabrik yapılar, fabrikalarda hazır olarak üretilen parçaların bir araya getirilmesiyle ortaya çıkarlar. Çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır.  118 metrekarelik prefabrik ev  oldukça kullanışlıdır. İstenilen ebatlarda üretilen parçalar düz bir zeminde birleştirilir. Uygun bir kuruluş yerdedir. Prefabrik evlerin kullanım koşulları on beş yıl ile yetmiş yıl arasında dağılmıştır. Bu sürenin değişkenliğinde üretim sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi etkilidir. Ayrıca kullanılan yerin iklim özellikleri de kullanım ömrü etkileri.

 

 

                      Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

Youtube kanalımızdaki diğer 3D videolarımızın özellikleri.  

 

Tek Katlı 117 Metrekare Prefabrik Ev Fiyatlarına Hangi Hizmetler Dahildir?

Prefabrik evler klasik yapılara göre daha uygun fiyatlıdır. Firmamız prefabrik evleri satma esnasında birçok hizmeti sunar. Tek katlı 117 metrekare prefabrik ev için de aynı hizmetleri verir. Fabrikalarda üretilen parçaların indirilmesi ve montajı firmamız tarafından yapılır. Konutun iç boyası ve dış boyasını da firmamız yapmaktadır. Aynı şekilde konut için kullanılan iç ve dış kapıların montajıyla beraber pencere montajını da yapan bir firmayız. Prefabrik evlerimizde çift camlı PVC kullanılır. Sıvanın altından geçirilen elektrik ve su tesisatı da bu alanda eğitim almış kişiler tarafından çekilir. Elektrik armatürlerinin montajında da firmamız yanınızda olacaktır. Duş teknesi, klozet, lavabo gibi bir banyoda bulunması gereken malzemelerde müşteriye teslim edilir. Bütün musluk bataryaları da fiyatımıza dahildir.

 

Prefabrik Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir? 

 

Prefabrik ev yaptırırken önceliğiniz üretici ve kurumsal kimliği olan bir firma olmasıdır. Bunun nedeni piyasada çok fazla prefabrik ev firması olmasına karşın fiyatların farklılık göstermesidir. Hiçbir prefabrik firması aynı standartlarda prefabrik ev yapamaz. Bu nedenle sektörde ucuz fiyat cazibesine kapılıp hüsrana uğramamak için firmanın üretim kanalını, malzeme kalitesini ve teknik çizimlerini görmek önemlidir.  

 

Prefabrik ev yaptırırken eğer kendi isteklerinizde bir ev tasarlatıyorsanız, firmanın size örnek projelerini ya da istediğiniz projenin taslağını bilgisayar ortamında çizdirip görselini sunmasını istemelisiniz. Çünkü yaptırmayı düşündüğünüz evin görselini önceden görmeniz hata payını düşürecektir.  

Prefabrik evlerde montaj çok önemlidir. Bilgisayar ortamında hazırlanan projenin teknik ekip tarafından düzeltilip üretim kanalına gitmesi evinizin hazırlığına başlanıldığının göstergesidir. Bu sebepten teknik ekibi uzman ve tecrübeli olan firmalar tercih edilmelidir. Herhangi bir yanlış projelendirme sonucunda evinizde istenmedik sorunlar yaşanabilir.  

 

Alan 118 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı