Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

123 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 123 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

123 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-116
%13
indirim
1.100.000,00 TL
951.500,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları 2022

 

Prefabrik Ev Alırken Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler Nelerdir?

 

Prefabrik evler ucuz olduğu için rağbet görür. Bir prefabrik evde bulunması gereken detayların tümü firmamız tarafından temin edilir. Ancak bazı hizmetler fiyata dahil değildir. Bunlar;

·         Firmamız zemin betonu ve çeşitli hafriyat işlerine karışmaz.

·         Ayrıca binanın kurulması için gereken resmi izin ve ruhsatları ev sahibinin alması gerekir.

·         Su ve elektrik tesisatı döşenir ancak telefon ve bilgisayar tesisatı fiyata dahil değildir.

·         İstanbul dışından bizi tercih edecek müşterilerimiz için montaj ekibinin konaklaması ve yaşamsal ihtiyaçları alıcıya aittir.

·         Firmamız prefabrik evlerde elektrik ve su sayacı da takmaz.

                           Bizi Takip Edin!

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

123 Metrekare Prefabrik Ev

Günümüzde birçok insan büyük evlerde yaşamayı tercih eder. Prefabrik yapılarda da 123 metrekare prefabrik ev seçeneği tercih edildiğinde bu istek gerçekleşmiş olur. Tek katlı prefabrik evler arasında yeterli büyüklüğe sahiptir. Firmamız bu büyüklükteydik prefabrik evleri üreterek ücretsiz bir şekilde kurulumunu gerçekleştirir. Kalabalık aileler yerini daha küçük aile yapılarına bıraktı. Ancak yaşam alanlarında duyulan oda ihtiyacı devam etmektedir.

123 Metrekare Prefabrik Ev Bölmeleri

Yıllardır prefabrik alanında hizmet veren firmamız “siz hayal edin, biz size rahat alanlar sağlayalım” felsefesiyle sizlerin karşısına çıkar. Bu nedenle yaz kış içerisinde zaman geçireceğiniz 14 metrekare alana sahip verandası olan prefabrik ev üretiriz. Ev denildiğinde akla gelen bütün bölümler 122 metrekare prefabrik ev içinde de mevcuttur. Kapıdan girişte 8 metrekare alana sahip bir hol bulunur. Bir prefabrik ev için oldukça büyük salonu vardır. Salon 32 metrekare alana sahiptir. Mutfak ise 19 m2dir. Oda büyüklükleri 12 metrekare ve 15 metrekaredir. Bir tane 15 metrekarelik oda vardır. Bu oda ebeveyn odası olarak tasarlanmış ve içine de 2,5 metrekarelik küçük bir banyo eklenmiştir. Ayrıca 6 metrekare alana sahip başla bir banyo daha bulunur. Bu geniş alanda rahatlıkla misafir ağırlamak mümkündür.

123 m2 net kullanım alanına sahip Prefabrik evimizi sizlere anlatalım.

Çelik kapıdan girdikten sonra sizi 8 m2’lik antre ve 6 m2’lik bir hol toplam 14 m2’lik bir hol karşılıyor. Antrenin karşısında 10 m2’lik mutfak bulunuyor. Antrenin sol tarafında 32 m2’lik geniş bir salon ve salondan 14 m2’lik verandaya bakan bir pencere bulunuyor. Salondan çıktığımızda mutfağın hemen yanında küçük bir tuvalet bulunuyor. Hole giriş yaptığımızda karşımızda 3 tane yatak odası ve 1 banyosu bulunan bir alana giriş yapıyoruz. En büyük olan yatak odamızda ebeveyn banyosu bölümü bulunuyor. Evlerimiz standart olarak ahşap görünümündedir. Çatımız boyalı galvaniz sactan yapılmaktadır. Köşe kısımları betopan köşe kaplamadır. Pencerelerimizde kurşunsuz PVC kullanılmaktadır. Eğer bu model hoşunuza gittiyse ancak m² dar geldiyse bizimle iletişime geçerek istediğiniz boyutlarda size özel evler yapabiliriz.

Prefabrik Evlerimizin Montajı Ne Kadar Sürmektedir?

Trend Yapı Prefabrik tarafından üretilen prefabrik evler çok kısa montaj süreleri sonucunda kullanıma hazır hale gelmektedir. Trend Yapı Prefabrik, müşteri odaklı bir satış politikası izlemektedir. Betonarme yapılarda inşaat süreleri aylar almaktadır. Ancak Prefabrik evlerde malzemeler fabrika ortamında üretilerek hazır hale getirildiğinden dolayı kurulumu 4 – 10 gün arasında yapılmaktadır. Ayrıca inşaat pisliği prefabrik yapılarda oluşmamaktadır. Bu nedenle evinizde hemen oturmak imkânı size sunar.

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları, prefabrikev

Alan 123 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı