Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

132 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

 • Ana Sayfa
 • 132 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

132 m2 3+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

Ürün Kodu : TYP-E118
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

132 Metrekare Prefabrik Ev

Prefabrik evler hazır ev olarak da adlandırılır. Bu ismi almalarının sebebi fabrikada üretilen hazır parçaların bir araya gelerek yapı oluşturmasıdır. Prefabrik evler genelde küçük olarak hayal edilir. Ancak 132 metrekare prefabrik ev sizin yaşamayız yeterli alanı verir. Firmamız yıllardır bu alanda çalışan bir kurumdur. Bizi tercih etmeniz durumunda;

·         10 yıl servis & 2 yıl montaj garanti,

·         Ücretsiz montaj

·         Ücretsiz servis hizmetlerine de sahip olursunuz.

 

                        Bizi Takip Edin!

 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımızı inceleyebilirsiniz. 

 

 

132 Metrekare Prefabrik Ev Verandası Nasıl Olur?

İlk olarak mimarisinde ortaya çıkan verandalar, taraca olarak da bilinir. Üstü örtülü camlı balkon şeklinde tanımlanır. Verandalar, bir yapıda bulunan ve yerden yüksek olan kullanılabilir dış kısma verilen isimdir. Firmamız tarafından üretilen 132 metrekare prefabrik ev modelleri 11 metrekare veranda ile birliktedir. Bu büyüklükleri bir veranda 132 metrekarelik bir ev içim yeterli olacaktır. Prefabrik evinizin dış tarafının da güzel görünmesine katkı sağlar.

Verandaların üzeri çatı ile örtüldüğü olduğu için yağmur ya da kar anında manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda verandalara cam duvarlar da eklenebilir. Büyük bir balkon gibi olan verandalar keyifle zaman geçireceğiniz mekanlar olacaktır. Prefabrik evinize taşındıktan sonra ailenizle geçirdiğiniz vakitleri verandada gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

132 Metrekare Prefabrik Evdeki Odalar Nasıldır?

Çeşitli büyüklüklerde ve ger ihtiyaca yönelik prefabrik ev üretimi mümkündür. Özellikle 132 metrekare prefabrik ev konforlu olacaktır. Örneğin kısmen daha küçük alanlara sahip prefabrik evlerde banyo ve tuvalet bir arada bulunur. 132 metrekare alana sahip prefabrik evlerimizde 3 m2lik alanı olan ayrı bir tuvalet vardır. Bu evler şu bölümlerden oluşur;

·         Dış tarafında veranda,

·         30 metrekare alana sahip bir salon,

·         14, 15 ve 17 metrekare alanlara sahip üç oda,

·         14 metrekare bir mutfak,

·         5 metrekarelik bir alanda banyo ve tuvalet

·         3 metrekarelik ayrıl bir tuvalet,

·         15 metrekarelik bir hol.

Bu kadar geniş bir prefabrik evde rahat rahat yerleşmek mümkündür. Bu özelliklere sahip evi satın aldığınızda evin iç ve dış boyasının yapılması da ücretsiz olacaktır. Ayrıca fiyata dahil edilen işlemler arasında kapı ve pencerelerin montajı da vardır.

Firmamızın Ürettiği Prefabrik Evlerin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle prefabrik sektöründe fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni malzemenin yapısından kaynaklanmaktadır. Bizim firmamızın avantajı, sağlam ve dayanıklı yapılar inşa etmek için gereken kaliteli malzemeyi üreten bir firma oluşumuzdur. Bu nedenle malzemelerimizin yapısından fiyatlarımız diğer üretici olmayan firmalara göre biraz yüksektir. Ancak kimse evinin dayanıksız olmasını ve dışarıdan estetik durmayan bir görünüşe sahip olmasını istemez. Bu nedenle rakip firmalara göre fiyatlarımız normal ölçüdedir. 

İkinci olarak, evlerimiz duvar yükseklikleri 2.50 cm’dir. 

Son olarak, ürettiğimiz prefabrik evlerimizin betonarme yapılara nazaran yapı malzemeleri daha ince yapılmaktadır. Dış duvar kalınlığımız 10 cm, iç duvar kalınlığımız ise 6 cm olarak yapılmaktadır. Bu da evlerinizde daha geniş kullanım alanı yaratmaktadır. Ayrıca ince oluşundan dolayı kafanızda oluşacak sorulara da yanıt vermek isterim.

Prefabrik evlerimiz her mevsim de güvenle oturacağınız standartlarda yapılır. İnce oluşundan dolayı; yağmur, kar, rüzgâr gibi hava olaylarında herhangi bir etkilenme yaşanmamaktadır. Yalıtımları oldukça yüksektir. Kış aylarında size sıcak bir ortam, yaz aylarında ise serin bir ortam yaratmaktadır. 

Ayrıca depreme gibi zelzelelere karşı dayanıklıdır. Evin olduğu bölgeye göre tabi bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak deprem anında veya sonrasında herhangi bir yıkılma söz konusu olamaz. Ayrıca betonarme binalar kadar ağır yapılar olmadığı için can kaybı yaşanması da olağandışıdır. 

Prefabrik evlerimizde fiyata dahil olan ve dahil olmayan işlemler için tıklayınız.

 

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikev

Alan 132 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı