Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

136 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler-Garajlı

 • Ana Sayfa
 • 136 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler-Garajlı

136 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler-Garajlı

Ürün Kodu : HALLEY
%11
indirim
1.270.000,00 TL
1.119.880,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"HALLEY"

3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV (GARAJLI)

Son zamanların en güzel ev modellerinden birisi olarak ön plana çıkan Halley prefabrik ev ile birlikte hem geniş hem de güzel görünen yapıların sahibi olabilirsiniz. Bu prefabrik ev modelleri son zamanlarda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması ihtiyacını özellikle gidermektedir. Aynı zamanda bu yapıların satın alınması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şeklide ürün temini yapabilirsiniz.

 

                     Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

 

 

 Youtube kanalımız da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

En yenilikçi ve kaliteli ürünleri sizlere sunan internet sitemiz sayesinde siz de yenilikçi yapıların temini ihtiyacını karşılarsınız. Ülkemizde birçok insanın ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de benzersiz olarak dikkat çeken çözümlerden yararlanabilirsiniz. Özellikle son yıllarda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte birçok insanın yeni yaşam alanlarına kavuşması temin edilebilmektedir.

 

En İyi Yaşam Alanları

İnternet sitemiz ile birlikte Halley prefabrik ev modelleri ile birlikte benzersiz yaşam alanlarının ortaya konulması mümkündür. Yine son yıllarda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte yüksek kaliteyi düşük fiyatlara satın almak temin edilmektedir. 

En iyi ürün çeşitleri hakkında sizlere hizmet veren firmamız ile birlikte kolay bir şekilde ürünlerin temini ve satın alınması kurulumu tamamlanmaktadır. Siz de benzersiz olarak ön plana çıkan firmamız hizmetleri ile dikkat çeken çözümlerden yararlanabilirsiniz. Ülkemizde en iyi ürünlerin satın alınması aşamasında destek sunan firmamız ile birlikte bunların dışında birçok ürünün karşılanması da mümkündür.

 

Diğer Prefabrik Ürünler

Sadece evlerin değil bunun dışında çeşitli konaklama ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında da firmamız ürünlerini kullanabilirsiniz. bunun yanında son zamanlarda müşterilerin beklentilerini karşılayan bir ürün olan Halley prefabrik ev ile birlikte yenilikçi bir yaşam tarzının sahibi olabilirsiniz.

Stil sahibi insanları ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte herkesin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin karşılanması sağlanmaktadır. İnsanlar internet sitemiz üzerinden bu tarz ürünleri kolay bir şekilde satın alabilmektedir. İnternet sitemiz ürünleri ile birlikte birçok insanın yaşam tarzını yansıtan ürünlerin kolay bir şekilde temini sağlanmaktadır. Siz de nitelikli yaşam alanları için bu ürünleri görebilirsiniz.

 

 

Alan 136 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı