Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

137 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 137 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

137 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : SWİFT
%10
indirim
1.220.000,00 TL
1.090.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Swift Prefabrik  Evler

Ev sahibi olmak isteyen herkes düşük maliyete hayalindeki eve sahip olabilir. Prefabrik evler ile kısa sürede hayalinizdeki eve sahip olmak mümkün. Ülkemizde insanlar prefabrik evler hakkında pek bir bilgiye sahip değiller. Genellikle prefabrik evlerin dayanıksız ve metre kare  olarak küçük olduğu düşünülüyor. Fakat sanılanın aksine prefabrik evleri çelik gibi sağlam ve istenilen büyüklükte istenilen planda inşa ediyoruz. Prefabrik evler genelde ortalama 60 yıla kadar kullanım ömrüne sahiptir. 

Swift prefabrik evler olarak en kaliteli malzemeden yapıyor bir hafta gibi bir sürede anahtar teslimi yapıyoruz. Böyle konforlu sağlam ve dayanıklı bir eve sahip olmak sandığınız kadar zor değil. Bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 
 

 

 

 

Swift Prefabrik Ev Modelleri 

Swift prefabrik ev modelleri arasında her türlü plana ve modelde evler sahiptir. Bu modeller arasında tek katlı prefabrik ev, çift katlı prefabrik ev, dubleks prefabrik evler olarak çeşitler bulunuyor. Tek katlı prefabrik evlerin planı genellikle girişte geniz veranda veya balkon bulunuyor. İç planda ise salon mutfak banyo WC ve istenilen sayıda oda sayısı eklenir. Kısa bir sürede inşa edilip müşteriye anahtar teslimi yapılır. Prefabrik evlerin en büyük avantajı ev yaparken evin malzemesiyle tek tek uğraşılmadan kapısı penceresi dahil her şeyiyle takılı bir şekilde hazır gelerek montaj yapıyoruz. Swift Prefabrik ev olarak en kaliteli malzemeden pimapen pencere çelik kapısı her şeyiyle hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Yine prefabrik ev modelleri arasında dubleks evler ve çift katlı evler de inşa ediyoruz.

 

Prefabrik Ev Fiyatları 

 

Prefabrik ev fiyatları genellikle evin kat sayısı ve evin büyüklüğüne göre değişiyor.  Bu nedenle ev fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değil. Swift prefabrik ev olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerin bütçesini zorlamadan ev sahibi yapıyoruz.  Prefabrik ev modelleri arasında her bütçeye uygun evler bulunuyor. Prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman firma olarak her türlü konuda yardımcı olacağız.

 

Alan 137 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı