Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

137 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 137 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

137 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : RİGEL
%11
indirim
1.260.000,00 TL
1.116.500,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"RİGEL"

3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Firmamız kaliteli işçilik ve yüksek kalite malzeme isteyenlerin beklentilerini karşılamaktadır. Son zamanların en çok beğenilen modelleri arasında yer alan Rigel prefabrik ev modelimiz ile birlikte kolay bir şekilde insanların yaşam alanlarının daha nitelikli bir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda prefabrik yapıların temini aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte uygun fiyatlara bu ürünleri satın alabilirsiniz.

 

                     Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

 Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

 

 

Bunun yanında prefabrik yapıların son zamanlarda kullanım alanları oldukça geniş bir hal almıştır. Sizlere benzersiz hizmetleri sunan internet sitemiz ile birlikte kolay bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz. üstelik en iyi hizmetleri sizlere sunan firmamız ile birlikte siz de beklentilerin karşılanması aşamasında destek alabilirsiniz. Yenilikçi ürünlerin temini aşamasında ön plana çıkan firmamız günümüzde insanların ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında da ön plana çıkmaktadır.

 

Firmamızın Amacı 

Firma olarak en yenilikçi modelleri sizlere sunuyoruz. Bunun yanında firmamız hizmetleri ile birlikte kolay bir şekilde yeni yapıların tesisi ve insanların yaşam maliyet beklentilerinin çözümü sağlanmaktadır. Prefabrik yapıların düşük maliyetlere sahip olması nedeni ile tercih edilmesi durumu vardır. Bunun yanında bu ürünlerin kullanımı ile birlikte yaz aylarında tatil ihtiyaçlarının karşılanması da mümkündür.

Rigel prefabrik ev gibi yapıların kurulumu firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Hazır bu modellerin yanı sıra aynı  zamanda aklınızda bulunan modellerin imalatı aşamasında bizim ile irtibata geçebilirsiniz. En iyi ürünleri sizlere sunan firmamız uzun yıllardan bu yana hizmet veren önemli bir imalat firması olarak dikkat çeker.

 

En Benzersiz Modeller

Rigel prefabrik ev modelleri başta olmak üzere en benzersiz ve zarif modelleri satın almak için internet sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz sayesinde ürünlerin kullanımı aşamasında da yararlanabilirsiniz. Sizlere hizmet noktasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte yaşam alanlarının hızlı bir şekilde istenilen niteliklere getirilmesi sağlanmaktadır.

Sizlere hizmet veren firmamız ile birlikte insanların yaşam alanlarının temini sağlanmaktadır. Ülkemizde hizmet veren önemli bir imalat firması olarak sizleri yeni yaşam alanları ile buluşturuyoruz. Aynı zamanda firmamız ile birlikte siz de yaşam alanlarının temini aşamasında yenilikçi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Alan 137 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı