Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

147 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 147 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

147 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ALDEBARAN
%12
indirim
1.190.000,00 TL
1.040.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"ALDEBARAN"

4+1 TEK KATLI PREFBARİK EV

Aldebaran prefabrik ev son zamanların en çok beğenilen prefabrik yapı modelleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin temini ile birlikte insanların yaşam alanlarının daha nitelikli hale getirilmesi temin edilmektedir. Hem görünüm olarak hem de tarz olarak insanların beklentilerini karşılayan bu ürünlerin temini ile birlikte siz de hızlı bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz.

Bunun yanında internet sitemizde yer alan ürünlerin temini aşamasında ön plana çıkan firmamız sizlerin beklentilerinin karşılanması aşamasında da ön plana çıkmaktadır. Yüksek maliyetlerin karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şekilde yaşam alanlarını oluşturabilirsiniz.

 

 
                     Bizi Takip Edin!
 
 
 

 

 

 

 Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

 

En Yenilikçi Modeller

Sizlere sunduğumuz en yenilikçi modeller ile birlikte birçok insanın severek kullanacağı Aldebaran prefabrik ev gibi modeller müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bu modeller ile birlikte yaşam alanlarının daha konforlu ve temiz hale getirilmesi mümkündür. Prefabrik yapı itibari ile insanların beklentilerini karşılayan en iyi çözümler olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda bu yapıların sizlere sunulması aşamasında hizmet almak istiyor iseniz internet sitemizden ürünlere bakabilirsiniz.

En iyi ürünlerin temini aşamasında internet sitemizden yeni çıkan ürünleri bir arada bulabilmeniz mümkündür. Yüksek işçilik ve aynı zamanda beklentileri karşılayan bir kalite arıyor iseniz sizlere hizmetler sunuyoruz. İnternet sitemizde yer alan ürünleri görmek ve aynı zamanda kolay bir şekilde ürün ve hizmet satın almak istiyor iseniz firmamızdan yararlanmanız mümkündür.

 

En İyi Hizmetleri Sizlere Sunuyoruz

Firma olarak başta Aldebaran prefabrik ev olmak üzere yeni çıkan prefabrik yapı modellerimiz ile evlerinizin daha iyi hale getirilmesi aşamasında hizmet veriyoruz. Aynı zamanda kaliteyi yaşamak isteyenlerin de tercih ettiği firmamız günümüzde insanların yaşam beklentilerinin karşılanması aşamasında da ön plana çıkmaktadır. Benzersiz nitelikli ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak istiyor iseniz siz de internet sitemizden yararlanabilirsiniz.

İnternet sitemiz ile birlikte insanların yaşam ihtiyacı beklentilerinin karşılanması sağlanmaktadır. Siz de en iyi hizmetlerin temini aşamasında yardım almak istiyor iseniz bizden hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında internet sitemiz ile birlikte kolay bir şekilde yaşam alanlarının imal edilmesi sağlanarak düşük fiyatlar ön plana çıkmaktadır.

 

 

Alan 147 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı