Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

153 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 153 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

153 m2 3+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : MİRAÇ
%10
indirim
1.200.000,00 TL
1.070.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

2022 Prefabrik ev fiyatları

Miraç Prefabrik Evler

Miraç prefabrik evler, prefabrik konutlarda yapı kalitesi ile tercih edilen firmalardandır. Prefabrik evler, hızlı kurulumları ve uygun bütçelerle temin edilmeleri nedeniyle tercih edilirler. Prefabrik konutların farklı ebatlarda olması, içinde yaşayacak kişi sayısına uygun olarak tasarlanmıştır. Kışlık yaşam alanları, köy ve çiftlik evleri ile yazlık ev stilleri de isteğe uygun model zenginliğinde yer alır. 

 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

Firmamızda her beğeniye uygun bir modeli bulmak söz konusudur. Deprem kuşağında olan ülkemizde en güvenli yapılar, prefabrik konutlar olarak tespit edilmiştir. Her türlü doğal afete karşı dayanıklılığı tespit edilmiş olan konutların, kalite standartlarına uygunluk belgeleri de bulunur. Farklı iklim ve arazi koşullarına sahip olan ülkemizde her yöreye uygun olan bir prefabrik yapı için firmamız tercih edilmelidir.

 

Uygun Fiyatlar

"Miraç" prefabrik ev fiyatları, her bütçeye uygun olan ev seçeneklerine sahiptir. Evlerin fiyatları metrekareye bağlı olarak yükselmektedir. Tek katlı ve daha küçük metrekareli evler, son derece uygun koşullarda satışa sunulur. Firmamız evlerin satış ve pazarlamasının yanı sıra kurulum hizmetini de yapar. Yerinde kurulum hizmeti, müşteri odaklı anlayış önemli konulardandır. Evlerin hızlı inşa edilmesi ve deprem etütlü olması, pek çok kesim tarafından da tercih edilmesini sağlar.

Evlerimizin dayanıklı malzemeden yapılmış olması ve pek çok alanda güvenilir belgesinin olması, belediyelerden de hızlı şekilde ruhsat alınmasını sağlar. Firmamız evleri kaliteli ve son derece uygun fiyatlı olup, betonarme yapılardan çok daha dayanıklıdır. Bazı evlerin veranda ve balkonları son derece geniştir. Yazlık ev tasarımlarında öne çıkan bu tasarımlar, manzara için de tercih edilir.

 

Rahat İnşa Edilmesi

Miraç prefabrik evler, çok rahat inşa edilebilir tasarımlardır. Parçaların kolaylıkla monte edilmesi ve hazır olarak gelmesi, evlerin hızlı inşasını sağlar. Soğuğa ve sıcağa karşı sızdırmaz özellikte olan yapılarımız, son sistem teknoloji ile inşa edilirler. Yağışlı alanlar için farklı çatı türleri ile zengin prefabrik ev çeşitlerimiz bulunur. İç tasarımları da evi satın alan kişinin isteğine göre tasarlanabilir. Kaliteli ve güvenli tesisat sistemleri ile uzun süre kullanım imkânı sunan yapılar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Alan 153 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 3
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı