Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

155 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 155 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

155 m2 4+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ANKA
%12
indirim
1.340.000,00 TL
1.178.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik ev fiyatları 2022

"ANKA"

 

4+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

 

Yüksek kaliteli uygulama ve hizmetimiz bizden sunulan Anka prefabrik evleri, daha yüksek ürün özgürlüğü ve yüksek kaliteli iş garantisi verir. Bu hizmetleri vermede önlerde yer alan hizmetimizle müşteri memnuniyeti sınıfı üst düzeyde garanti edilmektedir. Prefabrik yapıların uygun fiyatlarla satın alınmasına da dikkat ediyoruz.

 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 

 

 

Youtube kanalımızdaki diğer 3D videolarımızın özellikleri.    

 

 

 

Yeni ev yaptırırken karar vermekte zorlanıyorsanız firmamızın hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda insanların maliyet beklentilerinin yanı sıra kaliteli malzemelerle konforlu prefabrik evler inşa ediyoruz. Web sitemizde en güzel prefabrik modellerini bir arada görebilirsiniz. En iyi ve en kaliteli ürünler firmamızın hizmetleri ile yüksek kaliteli ürünleri kolayca satın almak mümkündür. Anka prefabrik evleri hem işletme hem de yaşam alanı olarak kullanmak mümkün.

 

İnsanların harcama beklentilerini karşılamak için son yıllarda öncelik haline gelen yenilikçi hizmetleri de firmamız ile satın alabilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmetler, insanların yaşam kalitesi beklentilerinin hızla karşılanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda sitemizde hangi modellerin bulunduğu hakkında fikir edinebilirsiniz. Ve iletişime geçebilirsiniz. En yenilikçi prefabrik ev modellerini öğrenmek istiyorsanız firmamızın ürünlerini satın alabilirsiniz. Firmamız müşteri hizmetleri sunmaktadır. Anka prefabrik evler ile kaliteli konut satın alırsınız. Aynı zamanda isteklerinize göre özel ürünler yapılarak farklı konstrüksiyonlar inşa etmek mümkündür.

 

 

 

Ülkemizde odaların yanı sıra bazen prefabrik yapılardan iş yeri yapmak da mümkündür. Ayrıca prefabrik yapı kullanımında destek için sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ülkemizde ürettiği ürünlerin kalitesi ile anılan firmamız ile ürün sunan yerleşim bölgeleri ile hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz. Ayrıca prefabrik evlerin nispeten kolay temizlik sunması da bir önceliktir. Modüler binaların özellikleri bu ürünleri, kalitenin yanı sıra tasarım ve renk desen açısından da farklı özelliklere sahiptir. Anka prefabrik ev ile yeni yaşam alanları yaratmak mümkün. Hızlı ürün teslimatı ve kurulum hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Bunun dışında prefabrik yapıların montajı konusunda destek almak istiyorsanız firmamızın hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Eşsiz hizmetlerimizle öne çıkan firmamız aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden önemli bir firmadır.

 

 

 

 

Alan 155 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı