Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

159 m2 4+1 Çift Katlı (Dubleks) Showroom Prefabrik Ev

 • Ana Sayfa
 • 159 m2 4+1 Çift Katlı (Dubleks) Showroom Prefabrik Ev

159 m2 4+1 Çift Katlı (Dubleks) Showroom Prefabrik Ev

Ürün Kodu : 15941
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

159 m² Prefabrik Ev

142 m² ev ve 12 m² veranda – 5 m² balkon kullanım alanına sahiptir. Çift Katlı Prefabrik Evimizin girişinde 12,5 m²’lik geniş hol bizleri karşılıyor. 21 m² salon, 15 m² mutfak, bir adet yatak odası ve 5 m²’lik ortak banyosuyla alt kat tamamlanmaktadır. Üst katta 3 adet biri ebeveyn banyolu yatak odası, ortak bir banyosu ve ana yatak oda da 5 m²’lik balkonu bulunmaktadır. 


3D Prefabrik Ev viideolarımızı Youtube kanalımızdan bulabilirsiniz.
 

 
 
 
 
 
159 m² 4+1 Çift Katlı Prefabrik Evimizin Özellikleri
 
Firmamız, prefabrik evlerin üretiminde kullanılan yapı malzemelerinin kaliteli olması dolayısıyla zorlu iklim şartlarına uygun yapının dayanıklılığını kanıtlamıştır. Prefabrik evlerimiz, dayanıklı ve kaliteli çelikten üretilen duvar panellerinden yapılmaktadır. Çatılar boyalı galvaniz sac ve pencereler kurşunsuz PVC ile üretilmektedir. Duvar boylarımız 2.80 cm ve duvar kalınlığını dış (10 cm), iç (6 cm) olacak şekilde hazırlanmaktadır.
Trend Yapı Prefabrik, sektöründe bu kalite de ve bu fiyatta tektir. Tasarımlarını doğadan ilham alan ekibimiz sizlerin yaşam alanlarını tasarlamaktadır. 

 
Prefabrik Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Prefabrik ev yaptırırken önceliğiniz üretici ve kurumsal kimliği olan bir firma olmasıdır. Bunun nedeni piyasada çok fazla prefabrik ev firması olmasına karşın fiyatların farklılık göstermesidir. Hiçbir prefabrik firması aynı standartlarda prefabrik ev yapamaz. Bu nedenle sektörde ucuz fiyat cazibesine kapılıp hüsrana uğramamak için firmanın üretim kanalını, malzeme kalitesini ve teknik çizimlerini görmek önemlidir. 
Prefabrik ev yaptırırken eğer kendi isteklerinizde bir ev tasarlatıyorsanız, firmanın size örnek projelerini ya da istediğiniz projenin taslağını bilgisayar ortamında çizdirip görselini sunmasını istemelisiniz. Çünkü yaptırmayı düşündüğünüz evin görselini önceden görmeniz hata payını düşürecektir. 
Prefabrik evlerde montaj çok önemlidir. Bilgisayar ortamında hazırlanan projenin teknik ekip tarafından düzeltilip üretim kanalına gitmesi evinizin hazırlığına başlanıldığının göstergesidir. Bu sebepten teknik ekibi uzman ve tecrübeli olan firmalar tercih edilmelidir. Herhangi bir yanlış projelendirme sonucunda evinizde istenmedik sorunlar yaşanabilir. 
Ayrıca prefabrik evlerde de zamanla yıpranan alanlarda, betonarme yapılar gibi onarımlar yapılabilmektedir. Bu onarımlar betonarme yapılara göre daha düşük maliyetlidir. Ancak üretici firma dışında bir firmadan yaptırdığınız bir evin onarımı sizi zorlayabilir. Bunun nedeni üretici firmalardan toplayarak kendi firmasını yaratan prefabrik firmaların, yıllar sonra sizin evinizde kullandığı hangi malzemeyi nereden aldığını hatırlamadığı için sorun çıkabilir.
 

 

Alan 159 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.80 cm
Banyo Sayısı 3
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı