Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

161 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 161 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

161 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ZETA
%10
indirim
1.350.000,00 TL
1.215.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Zeta Prefabrik Evler

Prefabrik evleri sizlerin isteğine göre bir ya da iki katlı olarak istediğiniz tasarım, metrekare ölçülerinde yapıyoruz. Betonarme yapılarda olduğu gibi prefabrik evlerde de ses ve ısı yalıtımı yapıyoruz elektrik tesisatı ve kanalizasyon sistemleri ise beton evleri aratmayacak haldedir. Yerleşim planına uygun olarak tasarlanabilen prefabrik evleriniz zeta prefabrik evler  güvencesiyle dilediğiniz zaman başka alanlara da taşıyabilirsiniz.

 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

Sizlerin isteğine göre üretilen parçalar monte edilerek evi inşa ediyoruz. Bu sebeple evin özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 1 hafta içerisinde kurulumunu tamamlıyoruz. Sonrasında ise siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey yeni evinize taşınmaktır.

 

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır?

Parça kurulumunu gerçekleştirmeden önce  prefabrik ev zemin betonunun hazırlanması gerekir. Beton dökülmeden önce ise zemin düzleştirilip sıkılaştırılır. Ardından drenaj sistemi kurulur ve beton dökülür. Elektrik ve su tesisatı çekilir. İstekleriniz doğrultusunda  ses ve ısı yalıtımı yapılır. Daha sonra pencerelerin kasası, çatının kaplama kısmı ve duvarların paneli en iyi şekilde monte edilir. Subasman ve montaj işlemleri için tecrübeli ekibimize güvenebilirsiniz.

Zeta prefabrik evler  konut olarak kullanılabileceğiniz gibi ofis vb. amaçlarda da kullanabilirsiniz. Prefabrik evlerin kullanımının amacına göre tesisatının ve özelliklerinin mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Ama merak etmeyin biz sizler sizin için buradayız. Zeta prefabrik evler ile hayalleriniz gerçeğe dönüşür.

 

Prefabrik Ev Kurulumu

Size özel arazinizin beton zemini üzerinde tüm malzemelerimizi bir araya getirerek uzmanlık ve tecrübemizle evinizi kurmaya başlıyoruz. Prefabrik evin montajında beton zemin üzerine sabitlenmesi, pencerelerin yerleştirilmesi firmamız tarafından yapılır. Ayrıca montajının yapılması çatının montesi gibi işlemler sırayla yapılmaktadır. Firmamız prefabrik evlerin kurulumu konusunda garantili hizmetler sunar. Yapılan işlemler bunlarla sınırlı kalmaz.

Ardından evin tesisat sistemi oluşturularak montaj aşamasını tamamlıyoruz. Tüm bu işlemler, bir haftadan kısa bir zaman aralığında işinde profesyonel ve hızlı bir ekip tarafından yapılmaktadır. Betonarme binaların inşaat sürecinden oldukça kısa sürerek siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini firma olarak yerine getiriyoruz. Firmamızdan her konuda bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

 

Alan 161 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 3
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı