Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

165 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 165 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

165 m2 4+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : MEYSA
%10
indirim
1.400.000,00 TL
1.260.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Meysa Prefabrik Evler

Meysa prefabrik evler, ev tasarımlarında zengin model içerikleri ile en çok tercih edilen yapılardır. Firmamızın ev tasarımları son derece şık ve kalitelidir. Uzun yıllar bozulmadan kullanılan bu yapılar, depreme dayanıklı konutlar olarak öne çıkar. Firmamız, yapı kalitesinin yanı sıra hızlı kurulum hizmeti ile de tercih edilir. Prefabrik evlerin ilk olarak deprem konutları olarak inşa edilmesi bu konutların doğal afetlere karşı dayanıklılığını sağlar. 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

Prefabrik konut alacak olanlar için önerilen, evlerin kalite kontrol aşamalarından geçmiş olmasıdır. Seçilecek evler, içerisinde yaşayacakların sayısına uygun büyüklükte olmak zorundadır. Prefabrik konutların iki, üç katlı olmaları şık ve sevimli çatılarıyla verandalarının olması tercih edilme nedenleri arasındadır. Çok hızlı kurulum sağlaması, diğer betonarme konutlara nazaran bu evleri tercih edilir kılmıştır.

Uygun Maliyetli Konutlar

 

"Meysa" prefabrik ev modeli, uygun maliyetli konutlar olmaları nedeniyle de tercih edilirler. Bu evlerin sağlamlıklarının yanı sıra her bütçeye uygun olan ödeme seçenekleri de tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Firmamız yaygın bir hizmet ağına sahiptir. Bu sayede Türkiye’nin dört bir yanına satış ve kurulum hizmetimiz bulunur. İskeletlerinin çelik olmaları sebebiyle, esneme payları da bulunur. Belli oranlarda esneyen bu yapılar, depreme son derece mukavemetli yapılardır.

Prefabrik konutların dışları da içleri gibi son derece farklı tasarımlarda yer alır. Prefabrik konutların iç tasarımları isteğe bağlı olarak değişebilir. Çekirdek ailelerin tercihi küçük metrekareli evler olurken, büyük aileler için önerilen daha büyük dubleks yapılardır.

 

Coğrafi Koşullara Uygunluk

"Meysa" isimli dubleks prefabrik ev, her coğrafi koşullara uygunluğu olan farklı yapılara sahiptir.  Engebeli araziler, yağışlı iklimlere sahip olan ortamlarda farklı prefabrik yapılara ihtiyaç bulunur. Yağmur çok alan iklimlerde çatıların yapıları da sivri ve dik olmak zorundadır. Firmamızda farklı özellikte prefabrik yapılar oldukça zengin içeriklidir. Prefabrik yapıların taşınma durumunda sökülüp, başka bir arsa üzerine monte edilmesi de son derece rahat ve hızlı şekilde yapılabilir. Firmamız bu konuda da önerilen işletmelerdendir. Belediyelerden rahatlıkla ruhsat alacak türde kaliteli ve güvenlik aşamalarından geçmiş yapılardır. Kaliteli yapı tasarımları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.  

 

  

Alan 165 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 3
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı