Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

166 m2 4+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

 • Ana Sayfa
 • 166 m2 4+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

166 m2 4+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

Ürün Kodu : TYP-E118
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

166 Metrekare Prefabrik Ev

Bir prefabrik evden beklenen geniş ve konforlu olmasıdır. 4+1 sistemle üretilmiş 166 metrekare prefabrik ev bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir. Güzel bir bahçeye ve geniş odalara sahip evinizde günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Aileniz ve misafirlerinizle keyifle vakit geçirmek için yeterli alanı sizlere sunuyoruz. Prefabrik evler tek katlı ya da çift katlı olarak dizayn edilir. Tek katlı prefabrik evler içerisinde en geniş üretilen 166 metrekarelik yapılardır. Firmamız tarafından üretilen 166 metrekare prefabrik ev bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilir.


 

                       Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımızı inceleyebilirsiniz. 
 

 

166 Metrekare Ev Hangi Bölümlerden Oluşur?

 Klasik bir yapım ev ile prefabrik ev arasında kullanım alanları açısından fark yoktur. Her ev gibi 166 metrekare prefabrik ev de odalar, salon, mutfak, banyo ve hol bölümlerinden meydana gelir. Alan büyük olduğu için odalar ve kullanım alanları da geniş konumlandırılır. 166 metrekarelik bir evdeki bölmelerin büyüklükleri şöyledir:

·         Evin giriş bölümünde 19 metrekarelik alana sahip verende vardır.

·         37 metrekarelik bir salon bölümü bulunur.

·         12, 23 ve 16 metrekarelere sahip odalar vardır.

·         Antre ve hol alanı ise 18 metrekaredir.

·         Mutfak için ayrılan alan ise 14 metrekaredir.

·         Ebeveyn odasında 4 metrekarelik bir banyo bulunur.

·         Odadakinden ayrı olarak 3 metrekarelik tuvalet ve 8 metrekarelik banyo vardır.

 Prefabrik binalar için önem arz eden çatı seçiminde ise firmamız, estetik bir görüne önem verilerek yerleştirilir. Çatının bazı bölümlerinde beşik sistemi kullanılır. Bazı bölümlerinde ise kırma adı verilen sistemle döşenir.

 

166 Metrekare Prefabrik Ev Maliyetleri

 Prefabrik yapıların en önemli özelliği uygun fiyatlı olmasıdır. Her yapıda olduğu gibi 166 metrekare prefabrik ev ücretleri de değişiklik gösterir. Firmamız satın aldığınız evlerin kurulumunu ücretsiz gerçekleştirir. Ancak kurulması için alınması gereken alana karışmaz. Ayrıca oturum izni gibi devlet tarafından verilen ruhsatlar da alıcı tarafın karşılanmalıdır. Satın alınan evin iç ve dış kapılarıyla beraber pencereleri de firmamız tarafından kurulur. Ayrıca iç cephe ve dış boyası da alanında uzman kişilerle halledilir. Sıva altından çekilen elektrik ve su tesisatı için bize güvenebilirsiniz. Konut malzemelerinin indirilmesi de firmamız tarafından verilen hizmetler arasındadır.

 

Trend Yapı Prefabrik´in Ürettiği Prefabrik Evlerin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle prefabrik sektöründe fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni malzemenin yapısından kaynaklanmaktadır. Bizim firmamızın avantajı, sağlam ve dayanıklı yapılar inşa etmek için gereken kaliteli malzemeyi üreten bir firma oluşumuzdur. Bu nedenle malzemelerimizin yapısından fiyatlarımız diğer üretici olmayan firmalara göre biraz yüksektir. Ancak kimse evinin dayanıksız olmasını ve dışarıdan estetik durmayan bir görünüşe sahip olmasını istemez. Bu nedenle rakip firmalara göre fiyatlarımız normal ölçüdedir. 

İkinci olarak, evlerimiz duvar yükseklikleri 2.80 cm’dir. Sektördeki diğer prefabrik yapılara göre bu yükseklik oldukça fazladır. Çünkü diğer prefabrik firmalarında duvar yüksekliği genellikle 2.50 cm olarak yapılmaktadır. Bu nedenle bizim prefabrik yapılarımız, evinizi daha ferah göstermesine neden olmaktadır. 

Son olarak, ürettiğimiz prefabrik evlerimizin betonarme yapılara nazaran yapı malzemeleri daha ince yapılmaktadır. Dış duvar kalınlığımız 10 cm, iç duvar kalınlığımız ise 6 cm olarak yapılmaktadır. Bu da evlerinizde daha geniş kullanım alanı yaratmaktadır. Ayrıca ince oluşundan dolayı kafanızda oluşacak sorulara da yanıt vermek isterim.

Prefabrik evlerimiz her mevsim de güvenle oturacağınız standartlarda yapılır. İnce oluşundan dolayı; yağmur, kar, rüzgâr gibi hava olaylarında herhangi bir etkilenme yaşanmamaktadır. Yalıtımları oldukça yüksektir. Kış aylarında size sıcak bir ortam, yaz aylarında ise serin bir ortam yaratmaktadır. 

Ayrıca depreme gibi zelzelelere karşı dayanıklıdır. Evin olduğu bölgeye göre tabi bu durum değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak deprem anında veya sonrasında herhangi bir yıkılma söz konusu olamaz. Ayrıca betonarme binalar kadar ağır yapılar olmadığı için can kaybı yaşanması da olağandışıdır. 


 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevfiyatları2021, #prefabrikevmodelleri

Alan 166 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı