Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

194 m2 5+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 194 m2 5+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

194 m2 5+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : SİRİUS - B
%10
indirim
1.600.000,00 TL
1.430.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları 2022

Sirius Prefabrik Evler

Sirius prefabrik evler görsel olarak dikkat çeken yapılar olarak değerlendirilir. Yapıldığı zaman çoğunlukla dış görüntü bağlamında bulunduğu yere modern bir hava katar. Bu yapıların yapılıyor olmasında da çeşitli sebepler vardır. Bu sebeplerin en başında depreme dayanıklı olmaları gerekir. Prefabrik konusunda da her türlü bilgiye sahip olan firmamız size en modern görünümlü ve dilediğiniz oda sayısı kadar odaya sahip bir prefabrik ev sunabilir. Bu prefabrik evlerin her açıdan kullanımı daha kolay olacaktır. Her anlamda önemli bir kullanım olarak değerlendirilen bu evlerin birçok kat üzerinden yapılması ise mümkündür.

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.

 

 

Prefabrik Evlerin Kurulumu

"Sirius" prefabrik evler ve prefabrik evlerin kurulumu noktasında gereken hizmeti veriyoruz. Merak ettiğiniz sorulara cevap vererek kafanızdaki prefabrik ev görseli için elimizden gelen hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu durumda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de prefabrik evler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmaktır. Bu durumda evlerin kaç oda, kaç kat ve başkaca hangi durumlara sahip olabileceğini de öğrenmiş olursunuz. Tüm bu hususların her biri kendi içinde oldukça değerlidir.

Prefabrik ev tamamen sizin o evde kaç kişi yaşayacağınıza bakılarak yapılır. Çekirdek bir aileniz varsa prefabrik evler tam da size göre bir tercih olacaktır. Evin manzarasının nereye bakacağı ise tamamen sizin inisiyatifine kalmış bir durumdur. Bu konuda firmamız ile iletişime geçmeniz önemlidir.

 

Prefabrik Ev Yapımı Maliyeti

 

"Sirius" prefabrik evler ve bu evlerin maliyeti çoğu birey tarafından araştırılan bir konudur. Bu konu hakkında net bir bilgi olmamakla birlikte her geçen gün araştırmalar devam ediyor. Hemen hemen her bir prefabrik ev yapımında kullanılan malzeme aynı olduğu için yapıldığı konum da fiyatı belirleyen temel hususlar arasında yer alır. Her ne kadar birbirine yakın fiyat aralığı söz konusu olsa da çoğu bireyin bütçesine uygun olacak bir şekilde yapılır. Bu bağlamda her bir ailenin rahatlıkla ve ekonomik bir şekilde prefabrik ev yaptırması mümkündür. Prefabrik ev yaptırma konusunda bilgi sahibi değilseniz firmamız ile güvenilir bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

 

Alan 194 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 5+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı