Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

195 m2 4+2 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 195 m2 4+2 Modern Dubleks Prefabrik Evler

195 m2 4+2 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ORİON
%10
indirim
1.760.000,00 TL
1.575.500,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları

Orion Prefabrik Evler

Orion prefabrik evler, yapılarının sağlamlığı ile tercih edilen tasarımlardır. Prefabrik ev almak isteyenler için birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıkar. Tek katlı, çift katlı ya da tripleks modeller büyüklüklerine göre farklılıklar gösterir. Az nüfuslu çekirdek aileler için önerilen, daha küçük metrekarelere sahip olan tek katlı evlerdir. Kalabalık aileler için iki ya da üç katlı yapılar tercih edilir. Prefabrik evlerin ortaya çıkmasının temel sebebi, depreme dayanıklı olmasıdır. Depreme dayanıklı olan bu yapılar, evlerin uzun süre güvenle kullanımı için önerilen yapılardır. Doğal afetler için prefabrik yapılar son derece güvenilir yapılardır. Prefabrik konutların dış tasarımları kadar, iç tasarımları da isteğe bağlı değişebilir.

 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

Kolay Kurulum Hizmeti

 

"Orion" prefabrik evler, kolay kurulum hizmeti sunan firmaların başında gelir. Evlerimiz son derece dayanıklı malzemeden yapılmış olup, kalite kontrol aşamalarından başarıyla geçmiştir. Yaygın hizmet ağımız ile Türkiye’nin her tarafına satış ve kurulum hizmetimiz bulunur. Evlerin satış aşamasından sonra kurulum hizmetimiz de son derece hızlı şekilde gerçekleşir. Prefabrik yapıların tercih edilme nedenlerinden bir diğeri de uygun fiyatlı olmasıdır.

Uygun bütçelerle bu evlere rahatlıkla sahip olmak söz konusudur. Prefabrik yapıların belediyelerden de kolaylıkla ruhsat alması söz konusudur. Her bütçeye uygun olan bu yapılar, hızla inşa edilmeleri ve uzun seneler boyunca bozulmadan kullanılmaları ile tercih edilir. Arsası olan pek çok kişi bu sebeplerden ötürü prefabrik konutlara yönelmektedir. Yapılarımız farklı modellere sahip olup, her zevke uygun yapı çeşitliliğimiz oldukça fazladır.

 

Profesyonel Hizmet

 

"Orion" prefabrik evler, alanında öncü kuruluşların başında gelir. Her iklime ve coğrafi duruma uygun bir ev modelimiz mevcuttur. Çok yağış alan yerler için önerilen, dik ve sivri çatılı evlerdir. Yağmur ve kar suyunu üzerinde tutmayan bu yapılar, yağışlı iklimlere sahip yerler için önerilen yapılardır. Firmamız, prefabrik konut alacakları bilgilendirerek, bütçelerine ve bulundukları konuma en uygun modeli tavsiye ederler. Fonksiyonel yapılar olmaları, şık ve sevimli görünümleri her geçen gün daha da tercih edilen yapılar olmalarını sağlar. Kaliteli modellerimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Alan 195 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 4+2
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı