Türkçe English
0532 172 96 52
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

2022 Prefabrik Ev Fiyatları - 5

 2022 Prefabrik ev fiyatları

 

Her türlü konforu içinde barındıran ve kullanıcıların isteklerine göre üretilen bu tür fabrikasyon yapılar, farklı yerleşim alanlarına rahatlıkla monte edilebilir. Ses ve ısı yalıtımı, çevre koşulları, yangın ve deprem önlemleri dikkate alınarak tasarlanan bu yapılar tek ve çok katlı olarak tasarlanmaktadır. Farklı kullanım alanları ve yaşam tarzları için üretilen prefabrik evler, uygun fiyat cazibesi sunarak ev sahibi olmayı kolaylaştırmaktadır. Tek katlı ve Çift katlı gibi farklı mimari özelliklerle tasarlanmış prefabrik evlerden birine sahip olmanız için pek çok seçenek var. Bunlardan bazıları aşağıda sıralanmıştır.

 

1-KONFORLU VE EKONOMİKTİR

Müşterilerin isteklerine göre tasarlanabilen prefabrik evler fabrikasyon yapılar her türlü konforu sunmaktadır. Prefabrik evler modüler sistemde üretildiğinden müşterinin ihtiyacına uygun boyutta tasarlanabilmekte ve istenilen fonksiyonlara sahip olabilmektedir. Prefabrik ev sahibi olmaya karar verdiyseniz, istediğiniz malzemeleri seçip, istediğiniz nitelikte bir ev inşa etme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Bütçenize Uygun Prefabrik Ev Fiyatları hayalinizdeki eve kısa sürede ve çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Çünkü prefabrik evler diğer yapı seçeneklerine göre hem konforlu hem de uygundur. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış bir ev modeli seçerseniz uzun yıllar kullanabilirsiniz.

2- GÜÇLÜ VE UZUN HİZMET ÖMÜRLÜDÜR

Prefabrik evler, hafif çelik konstrüksiyon ile üretilmektedir. Kaliteli malzemelerle üretilen, güvenilir elektrik ve su tesisatları ile donatılmış prefabrik evler, uzun ömürlü kullanım sunar. Bu özelliklerle tasarlanan prefabrik evler, farklı iklim şartlarına karşı dayanıklı bir yapı özelliği göstermektedir. Aşırı iklim koşullarının olduğu yerlerde bile prefabrik evler kullanıcılarına üstün konfor ve güvenlik sağlar. Uzun ömürlü malzemelerden yapılmış fabrikasyon bir prefabrik eve sahipseniz, ona iyi bakarsanız uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3- ZAMANDAN TASARRUF SAĞLAR

Betonarme yapıların yapımı aylar sürerken prefabrik ev satın alabilir ve en kısa yoldan istediğiniz tüm özelliklere sahip bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler, fabrika ortamında üretildiğinden çok daha kısa sürede sorunsuz bir şekilde inşaatları tamamlanmaktadır. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda özenle tasarlanan prefabrik evinizin anahtarı ortalama bir ay gibi kısa bir sürede size teslim edilir. Sadece evinizi istediğiniz yere yerleştirmeniz gerekmektedir. Üstelik ihtiyaç halinde prefabrik evinizi başka bir yere taşıma şansınız da var.

4- SÜRDÜRÜLEBİLİR ÜRETİM TEKNİKLERİ MEVCUTTUR

Prefabrik evler, diğer inşaat yöntemlerine göre daha ekonomik ve hızlı üretilebilen yapılar olarak öne çıkmaktadır. Bu evler basit ve pratik kurulum sunar ve gerektiğinde sökülebilir. Kaynaksız bağlantı teknolojileri ve Fibercement cephe kaplamaları kullanılarak üretilen yapılar butik konut özelliği taşımaktadır. Sürdürülebilir malzeme ve doğayla uyumlu tekniklerden üretilmiş olmaları onları çevre dostu kılmaktadır. Prefabrik evlerin yapımında kullanılan sürdürülebilir üretim teknikleri, daha az atık içeren çevre dostu malzemeleri içerir. Bu sayede kullanıcılar istedikleri gibi huzurlu ve güvenli bir yaşam alanına sahip olabilirler.

5- ÇEVRE VE İNSAN SAĞLIĞINA DUYARLIDIR

Prefabrik ev yaparken dört mevsim kullanılan ve her türlü konforu içinde barındıran çevre dostu bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler, %80 oranında geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen modüler yapılar olduğu için çevreci ve sürdürülebilir mimariye örnek olmayı başarıyor. Doğaya daha az zarar verilmesine önemli katkı sağlayan bu yapılar, insan sağlığına da önem veriyor. Kaliteli doğal malzemelerle tasarlanan evler, ailenizin daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur.

6- ÖZEL TASARIM, MODERN VE ESTETİK, MODERN

Üstün teknolojilerle üretilen prefabrik evler, modern, konforlu, estetik ve sağlıklı yaşam tarzları sunuyor. Standart özelliklere sahip binalardan farklı olarak prefabrik evler kullanıcı beklentilerine göre tasarlanabilmektedir. Küçük tek katlı evden iki katlı villaya kadar değişen formlarda prefabrik yapılar üretilebilmektedir. Ayrıca evlerin mimari tarzları sahipleri tarafından belirlenebilmektedir. Rustik, minimalist, modern veya klasik tarzda tasarlanmış bir ev seçme şansınız var. Prefabrik ev almak istiyorsanız; verandalı, balkonlu, tek katlı veya dubleks ev çeşitlerden birini tercih edebilirsiniz. Tarzını kendi zevkinize göre seçebileceğiniz prefabrik evinizin malzemelerini de seçebilirsiniz.

7- DEMONTE EDİLEBİLİR

Prefabrik evler modüler yapı özelliğine sahip oldukları için parçaların bir araya getirilmesiyle yapılmaktadır. Fabrika ortamında tasarlanan her parça, monte edileceği yere taşınır ve tüm takıma entegre edilir. Bu nedenle sökülüp başka bir yere taşınmak da mümkündür. Parçalar taşıma işlemi sırasında birbirinden sökülür ve yeni yerine taşınarak tekrar monte edilebilir. Yani prefabrik evinizi başka bir bölgeye veya başka bir şehre taşımanız her zaman mümkün.

8- ISI VE SES YALITIMLI – YÜKSEK ENERJİ TASARRUFLU

Prefabrik evler tasarlanırken kurulacakları bölgenin iklim özellikleri dikkate alınarak üretilmektedir. Çevre ve iklim şartlarına göre gerekli yapısal ve ısı yalıtım hesapları yapılır. Böylece prefabrik eviniz enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak daha fazla ısı ve ses yalıtımına sahip olmak mümkündür. Ağırlıklı olarak ahşap malzeme ile üretilen evler enerji verimliliği açısından yüksek performans sunmaktadır. Prefabrik evler, Fibercement kaplama ile tasarlanmakta olup, iyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Prefabrik evinizde betonarme evlerden daha iyi ısınacağınızdan emin olabilirsiniz. Yaz aylarını da ferah ve serin geçirebilirsiniz.

9- HER İKLİM ŞARTINDA İSTİHDAM EDİLEBİLİR

Prefabrik yapıların en önemli özelliklerinden biri de tüm iklim koşullarına uygun olarak imal edilebilmeleridir. Soğuk veya sıcak iklim koşullarına göre tasarlanabilen prefabrik evler, yerleştirileceği bölgenin iklim koşullarına göre üretilmekte ve bu sayede olumsuz hava koşullarından kaynaklanan sorunlar yaşanmamaktadır.

10- DEPREM VE DOĞAL AFETLERE KARŞI DAYANIKLIDIR

 

Depreme ve doğal afetlere dayanıklı bir evde yaşamak istiyorsanız öncelikli tercihiniz kaliteli bir prefabrik ev olmalıdır. Türkiye´de yaşanan 17 Ağustos 1999 Marmara depremi sonrasında hızla gelişen prefabrik konut sektörü, deprem bölgesinde yer alan ülkemizin güvenli konut ihtiyacını karşılamaktadır. Prefabrik evler esnek ve hafif yapıları sayesinde depreme ve her türlü doğa koşullarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu evler 1. derece depreme dayanıklı hazır yapılar olduğu için oldukça sağlamdır. Esnek ve hafif yapıları sayesinde prefabrik evler deprem sırasında sarsılsa dahi yıkılmaz. Çok katlı hafif çelik teknolojisi ile üretilen prefabrik yapılar, Türkiye´nin kaçınılmaz gerçeği olan depreme karşı en etkili korumayı oluşturmaktadır. Bu teknoloji, mimaride sağladığı esnek tasarım ayrıcalıkları ile kullanıcıların konforlu ve şık evlerde yaşamasına olanak tanır.

 

Diğer Blogları İnceleyin