Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

43 m2 1+1 Tek Katlı Showroom Prefabrik Ev

 • Ana Sayfa
 • 43 m2 1+1 Tek Katlı Showroom Prefabrik Ev

43 m2 1+1 Tek Katlı Showroom Prefabrik Ev

Ürün Kodu : 4311
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

43 m² Prefabrik Ev

37 m² ev ve 6 m² veranda alanına sahip 43 m² Tek Katlı Prefabrik Evimiz, son derece kullanışlıdır. Küçük ve sıcak bir ortam arayan bireyler için çarpıcı güzelliktedir. Hızlı kurulumu sayesinde çok kolay ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik evlerin 40 – 50 yıl kullanım süresini göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlıdır. Firmamız sattığı evler için 10 yıl servis ve 2 yıl montaj garantisi vermektedir.

Firmamızdaki uzman kadroyla dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan projeleri biz Trend Yapı Prefabrik olarak hayata geçirmeye hazırız.

Edirne’den Kars’a Türkiye’nin yedi bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Dilerseniz Tuzla’daki Showroomumuzu ve Gebze’deki Ofisimizi ziyaret edebilir ve sizde Trend Yapı Prefabrik ile ev sahibi olabilirsiniz. 43 m² 1+1 Tek Katlı Prefabrik Evimizin Özellikleri Evimiz, 1 salon ve 1 oda olarak tasarlanmıştır. Mutfak, amerikan tarzı olup salon ile birliktedir. Evlerimizin duvar boyları 2.80 cm ve duvarlar ahşap görünümlüdür. Bütçenize uygun istekleriniz üzerine tasarımlarda farklılık yapılmaktadır. 43 m² evimiz, şehirden uzak kafa dinlemeyi tercih eden bireyler için minimalist ve konforlu yaşam vaat etmektedir. Dilediğiniz evi firmamızdan satın alarak sizde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Trend Yapı Prefabrik, sizlere güven, kalite ve hizmeti bir arada sunmaktadır. Trend Yapı Prefabrik olarak önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Tek katlı evlerimiz genel olarak müşterilerin en çok tercih ettiği yapılardır. 

 

3D olarak Prefabrik evimizi gezmek ister misiniz? O zaman aşağıdaki videoyu izlemeden geçmeyin.

 

 


 

Prefabrik Evlerimizin Montajı Ne Kadar Sürmektedir?

Trend Yapı Prefabrik tarafından üretilen prefabrik evler çok kısa montaj süreleri sonucunda kullanıma hazır hale gelmektedir. Trend Yapı Prefabrik, müşteri odaklı bir satış politikası izlemektedir. Betonarme yapılarda inşaat süreleri aylar almaktadır. Ancak Prefabrik evlerde malzemeler fabrika ortamında üretilerek hazır hale getirildiğinden dolayı kurulumu 4 – 10 gün arasında yapılmaktadır. Ayrıca inşaat pisliği prefabrik yapılarda oluşmamaktadır. Bu nedenle evinizde hemen oturmak imkânı size sunar.

Trend Yapı Prefabrik ile Hayatınıza Değer Katın....

 

Diğer Tek Katlı Prefabrik Evler için Tıklayın..

Alan 43 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 1+1
Bina Yüksekliği 2.80 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı