Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

56 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 56 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

56 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ANTARES
%12
indirim
520.000,00 TL
455.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"ANTARES"

2+1 TEK KATLI PREFABRİK EV


Prefabrik ev modelleri her yıl birçok kişiye gerekli konutu sağlamak için kullanılmaktadır. Firmamız sizlere hizmeti kolay satın alma seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda sitemizde yeni çıkan ürünleri kullanarak ürünlerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Son zamanların en beğenilen modellerinden biri olan Antares, hem ferah hem de dayanıklı bir yapı sunuyor. Özellikle son yıllarda pek çok kişi yeni bir ev için bu tür yapılar satın almaktadır. Yine bağ, bahçe gibi yapılarda yeni mekanlar oluşturmak için prefabrik yapılar kullanılmalıdır.

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

 

Antares prefabrik ev modelleri gibi en yenilikçi modüler ev modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Özellikle yeni önerilen modeller için farklı müşteri beklentilerine yönelik çözümlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda sitemizdeki modelleri kullanarak da kolayca ürün gönderebilirsiniz. En inovatif modellerin teslimat aşamasında öne çıkan firmamız sayesinde insanların hayattan beklentilerini hızlı bir şekilde karşılamak mümkün olmaktadır. Firmamızın ürünleri kalıcı barınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı yapıları yapma aşamasında da öne çıkan firmamız ile yeni konutları uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

Aynı zamanda, insanlar web sitemiz aracılığıyla zarif yapıların bir modelini kolayca satın alabilirler. Aynı zamanda sitemizde yer alan bilgiler ürünlerin kolaylıkla teslim edilmesini ve Antares prefabrik evlerin istenilen özelliklere sahip olmasını sağlamaktadır. Nitelikli iş yeri ve konut yapımı için prefabrik ürünleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda insanların ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkmış bir firma, ülkemizin en beğenilen firmalarından biri olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

 

 

Firma olarak sizlere en yenilikçi modelleri sunuyoruz. Ayrıca firmamız verdiği hizmetlerle yeni yapıların kolay kurulumunu ve insanların yaşam maliyetine çözüm sunmaktadır. Prefabrik yapılar, düşük maliyetleri nedeniyle ekonomiktir. Üstelik bu ürünler sayesinde yaz aylarında bile tatil ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün oluyor. Firmamız prefabrik ev gibi yapıların kurulumunu sunmaktadır. Bu hazır modellerin yanı sıra sizler için modellerin üretimi aşamasında da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi ürünleri sunarak uzun yıllardır faaliyet gösteren önemli bir ürün firması olarak dikkat çekmektedir.

 

 

 

 

Alan 56 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı