Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

62 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 62 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

62 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-104
%11
indirim
595.000,00 TL
528.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev

Ürettiğimiz Prefabrik Evler Depreme Dayanıklı Mıdır?

Türkiye’de prefabrik evlerin kullanımı, depremlerin sık yaşandığı dönemin hemen sonrasında yaygınlık kazanmıştır. Bu yapıların en önemli özelliği depreme karşı dayanıklı bir yapıda olmalarıdır. Tek katlı ve çift katlı olarak üretilen prefabrik evler, deprem sonrasında herhangi bir hasar görmezler. Betonarme binalarda deprem nedeniyle oluşan hasarlar bu yapılarda meydana gelmemektedir. Firmamızın ürettiği prefabrik evlerde deprem korkusu yaşamadan rahatlıkla oturabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen prefabrik evler deprem ve depremin yol açtığı hasarlara karşı son derece korunaklıdır.

 

                 Bizi Takip Edin! 

 

 

 

 

 

62 Metrekare Prefabrik Ev

Prefabrik evler görsel açıdan sahip oldukları estetik görünümünün yanı sıra işlevsel olarak da çok kullanışlıdır. 62 metrekare prefabrik ev modellerimiz sahip olduğu estetik görünümü ile göz doldurmaktadır. Ayrıca betonarme binalara göre de oldukça düşük fiyattan satışa sunulmaktadır. Bu modellerin dayanıklı üretim malzemesine sahip olmaları nedeniyle her mevsim şartlarına dayanıklı oldukları kanıtlanmıştır. Ülkemizde deprem sonrası yaygınlık kazanan prefabrik yapılar bu nedenle çok talep görmektedir.

62 Metrekare Prefabrik Evin Odaları

Prefabrik evlerin sahip olduğu modern dış tasarımları nedeniyle pek çok kullanıcı tarafından bu yapıların dış tasarımları beğenilmektedir. Dış tasarımları kadar iç tasarımları da hem işlevsel hem de estetik bir görüntüye sahiptir. 62 metrekare prefabrik ev modellerimizin dizaynı 2+1 oda şeklinde düşünülmüştür. Bu modellerimizin oda planı şöyledir;

. İki tane oda,

. Bir tane salon,

. Hol,

. Mutfak,

. Banyo ve Tuvalet. 

Evin iki büyük odası yatak odası olarak kullanıma çok elverişlidir. Ayrıca mutfak da her türlü ihtiyaç için yeterli genişliğe sahiptir. Evin salon olarak düşünülen odası da prefabrik evde rahat bir zaman geçirmek ya da misafir ağırlamak için ideal genişliktedir. Evin köşe kısımlarında betopan köşe kaplamaları kullanılmıştır. Evin tesisatı sıva altı tesisat şeklinde yapılmıştır. Bu da evin iç tasarımını bozmadan tesisatın yapıya monte edildiği anlamına gelmektedir. Dış kapı çelik kapı şeklinde dizayn edilmiştir.

 

62 Metrekare Prefabrik Evin İçi Hakkında Bilgi

Prefabrik evin üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli olmalıdır. Aksi halde prefabrik ev, zorlu mevsim şartlarına dayanmakta başarılı olamamaktadır. Firmamız tarafından üretilen prefabrik evler, kaliteli malzemeden yapılmaktadır. Bu da firmamız tarafından satılan prefabrik evlerin her türlü zorlu şartlara dayanıklı yapılar olduğu anlamına gelmektedir.

62 metrekare prefabrik ev modellerimizin iki odası sırasıyla 12 ve 10 metrekare olarak tasarlanmıştır. Evin salon olarak düşünülen kısmı 17 metrekaredir. Mutfak 7 metrekare, banyo ise 5 metrekaredir. Evin tuvalet ve banyo kısmı bir bölme olarak tasarlanmıştır. Evin giriş kısmı verandalı ve 7 metrekaredir. Evin hol alanı da 2 metrekaredir. Bu modellerimiz her türlü ihtiyacı kolaylıkla karşılayabilmektedir.

 


 

#prefabrikevfiyatları, #prefabrikev, #prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri

Alan 62 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı