Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

68 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 68 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

68 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : DİADEM
%13
indirim
630.000,00 TL
548.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"DİADEM"

2+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Her sene birçok insanın ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarının temini aşamasında Diadem prefabrik ev modelleri kullanılmaktadır. Sizlere hizmet veren firmamız ile birlikte kolay bir şekilde satın alma imkanları sunulmaktadır. Aynı zamanda internet sitemiz ile birlikte yeni çıkan ürünleri kullanarak siz de hızlı bir şekilde ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. 

 

 

 

               Bizi Takip Edin! 


 

 

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Farklı modellerin yanı sıra aklınızda olan tasarımları hayata geçirmek için de internet sitemizden yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte en iyi hizmetlerin hızlı bir şekilde karşılanması sağlanmaktadır. İnternet sitemiz sayesinde sizde en iyi kalite ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet sitemiz sizlere model olarak her çeşit modeli sunarak destek olur.


Ürün Temini ve Fiyat Hakkında Bilgi 

İnternet sitemizde yer alan ürünleri kullanarak kolay bir şeklide ürün temini yapabilirsiniz. Bunun yanında internet sitemiz insanların yüksek maliyetlerinin karşılanması aşamasında da önemli görevleri yerine getirmektedir. Özellikle son yıllarda yeni çıkan modeller hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz firmamızdan yararlanabilirsiniz. Diadem prefabrik ev ile birlikte siz de en düşük fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz.

Diadem prefabrik ev modelleri konusunda sizlere hizmet veren firmamız bu modellerin dışında bir takım farklı modelleri de sizlere sunarak ön plana çıkmaktadır. Siz de hızlı bir şekilde ürün temini hizmetlerinden yararlanmak istiyor iseniz kolay bir şekilde firmamız ürünlerini satın alabilirsiniz. 


Yeni Çıkan Modeller ve Kaliteli Hizmetin Önemi 

Firma olarak en iyi ürünleri sizlere sunuyoruz. Bunun yanında son yıllarda yazlıkların üretimi aşamasında da ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şekilde ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Özellikle son yıllarda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin temini aşamasında firmamız ile yardım alabilirsiniz.

Firmamız ile birlikte hem düşük fiyatlı hem de yüksek kaliteli yapıları satın alabilirsiniz. Yeni çıkan modeller hakkında bilgi sahibi olmak için sizlere en iyi hizmetleri sunan önemli bir firma olarak dikkat çekeriz. Siz de internet sitemizden bu ürün ve hizmetleri satın almak ve en düşük fiyatlardan yararlanmak için acele edebilirsiniz. 

 

 

Alan 68 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı