Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

70 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 70 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

70 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-106
%11
indirim
608.000,00 TL
538.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

2022 Prefabrik ev fiyatları

70 Metrekare Prefabrik Ev Detayları

Trend Yapı Prefabrik olarak ürettiğimiz prefabrik evlerin yapı malzemelerinin kaliteli oluşundan dolayı ısı veya ses yalıtımı sorunu yaşanmamaktadır. Prefabrik evlerimizin dış cephesi ahşap desenli yapıldığından dışarıdan daha dikkat çekici görünmektedir. Bu sayede modern görünümlü iç ve dış dizaynı ile bir bütün oluşturmaktadır. Yapılarımızın köşe kısımları betopan köşe kaplama ile kaplanmaktadır. Dış kapılarımız TSE standartlarına uygun olacak şekilde çelik kapılardır. Çatı da boyalı galvaniz sac kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra opsiyon olarak metal kiremit veya shingle kaplama da kullanılabilir. Evin net ölçüsü 70 m², evin yüksekliği ise 2.80 cm’dir.

 

 

                       Bizi Takip Edin!

 

 

 

 Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

  

  

 

 

 

70 m² 2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev

54 m² ev + 16 m² veranda alanıyla ve sahip olduğu özellikler sayesinde sıklıkla tercih edilen prefabrik ev modellerimizden biridir. Prefabrik evlerimizin her mevsim kullanılması müşteriler için bir avantaj sağlamaktadır. Prefabrik evler, her mevsimde kolaylıkla kullanıldığı için günümüzde betonarme yapılar kadar tercih edilmeye başlamıştır. Betonarme yapılara nazaran prefabrik yapıların maliyetleri düşüktür. 40 – 50 yıl arasında kullanım ömürleri mevcuttur.  

Deprem ve yangın gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır. Prefabrik evlerde betonarme gibi ağır parçalar bulunmadığından deprem sırasında can kaybına sebep olmamaktadır. Bu nedenle deprem anında ufak çatlaklar gibi bir sorun ile karşılaşıldığında onarım maliyetleri betonarme yapılara göre daha düşüktür.  

Prefabrik Evlerin Ömrü Ne Kadardır?

Prefabrik evlerin dayanma süreleri yapının türüne, büyüklüğüne, kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Sağlam malzeme kullanıldığında yapının dayanıklılık süresi 50 yıla kadar rahatlıkla ulaşmaktadır. Zamanla yapının zarar gören yerleri düşük maliyetle onarılmaktadır. Bu da yapının dayanma süresini artıracaktır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması, evin dayanıklılığına dair tüm sıkıntıları önlemede yardımcı olacaktır. Bu şekilde sağlam olan yapılarda herhangi bir doğal afetin olumsuz etkileri ile karşılaşmak mümkün değildir.

Özel tasarım tek katlı prefabrik evler eşsiz tasarımlarının yanında uzun ömürlü olmaları ile de dikkat çekmektedir. Tasarımın kalitesine göre evin yaşam süresi de değişmektedir. Çok kalitesiz malzemelerin kullanıldığı prefabrik evler, şiddetli bir rüzgârda bile yıkılma ya da zarar görme tehlikesi ile karşı karşıyadır. 

Diğer Tek Katlı Prefabrik Evlerimiz için Tıklayın!

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları, prefabrike

Alan 70 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı