Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

72 m2 2+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

 • Ana Sayfa
 • 72 m2 2+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

72 m2 2+1 Prefabrik Ev | Ekonomik Prefabrik Ev Modelleri 2.50M

Ürün Kodu : TYP-E107
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Evlerimizin Montajı Ne Kadar Sürmektedir?

Trend Yapı Prefabrik tarafından üretilen prefabrik evler çok kısa montaj süreleri sonucunda kullanıma hazır hale gelmektedir. Trend Yapı Prefabrik, müşteri odaklı bir satış politikası izlemektedir. Betonarme yapılarda inşaat süreleri aylar almaktadır. Ancak Prefabrik evlerde malzemeler fabrika ortamında üretilerek hazır hale getirildiğinden dolayı kurulumu 4 – 10 gün arasında yapılmaktadır. Ayrıca inşaat pisliği prefabrik yapılarda oluşmamaktadır. Bu nedenle evinizde hemen oturmak imkânı size sunar.

 

 

                        Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

  

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımızı inceleyebilirsiniz. 

 

 

72 Metrekare Prefabrik Ev

72 metrekare prefabrik ev, sahip olduğu özellikler sayesinde sıklıkla tercih edilen prefabrik ev modellerimizdendir. Bu evlerin her mevsim rahatlıkla kullanılabilmesi müşteriler için bir avantajdır. Prefabrik evler sağladığı avantajları nedeniyle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen yapılar olmaktadır. Bu yapılar her mevsim kolaylıkla kullanılabildiği için betonarme binalar yerine tercih edilebilmektedir. Betonarme binalara nazaran fiyatının düşük olması kullanıcılar açısından prefabrik evlerin tercih edilmede ilk gerekçesi olmaktadır. Prefabrik evlerin tasarımları son derece dikkat çekicidir. Eşsiz görünümleri sayesinde her zaman ilgi odağı olmaktadırlar.

72 Metrekare Prefabrik Ev Planı

Prefabrik evlerin kış mevsiminde soğuk olacağı düşüncesi doğru olmamaktadır. Firmamız tarafından üretilen prefabrik evlerin yapı malzemesi kaliteli olduğu için kış mevsiminde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Yapının kaliteli malzemeden yapılmış olması nedeniyle şiddetli rüzgarların ve sağanak yağışların olduğu bölgelerde de prefabrik evler güvenle kullanılabilmektedir. 72 metrekare prefabrik ev modellerimiz sahip olduğu dayanıklı yapısı nedeniyle her türlü iklim koşullarıyla baş edebilmektedir. Ev, 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. Tek katlı olarak üretilen bu modeller şu bölümlerden oluşur:

·         İki tane oda,

·         Bir tane salon,

·         Açık teras

·         Mutfak,

·         Banyo ve Tuvalet.

Evin açık terası cumba şeklinde yer almaktadır. Bu bölüm evin dış görselliğini de önemli ölçüde artırmaktadır. Evin köşe bölümlerinde betopan köşe kaplamaları kullanılmıştır. Çatıda boyalı galveniz sac bulunurken ayrıca opsiyonel olarak metal kiremit ya da opsiyonel olarak shingle kaplama modelleri yer almaktadır. Evin net ölçüsü 72 metrekaredir. Evin yüksekliği 280 santimetredir.

 

72 Metrekare Prefabrik Evlerin Genişliği Ne Kadar?

Firmamız tarafından üretilen ve çok kısa montaj süreleri sonucunda kullanıma hazır hale getirilen prefabrik evler, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır. Prefabrik evlerin konaklama rahatlığı son derece yüksektir. Bu da son dönemlerde prefabrik evlere olan talebi artırmıştır. 72 metrekare prefabrik ev görselliği ile dikkat çekerken işlevselliği ile de göz doldurmaktadır.

Evin yatak odası olarak düşünülen bir odası 15 metrekare, diğer bir odası da 12 metrekaredir. Evin salon olarak tasarlanan kısmı 17 metrekaredir. Evin mutfağı 12 metrekare, banyo ve tuvalet ise 5 metrekaredir. Evin içerisinde banyo ve tuvalet aynı yerde bulunacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Diğer Tek Katlı Prefabrik Evlerimiz için Tıklayın!

 
 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları, prefabrikev

Alan 72 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı