Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

75 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

 • Ana Sayfa
 • 75 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

75 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

Ürün Kodu : MİRA
%13
indirim
655.000,00 TL
566.500,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 "MİRA"

2+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Her sene birçok insanın ihtiyacı olan evler ile birlikte prefabrik yapıların son zamanlarda üretimleri ön plana korunur.  Prefabrik evlerin  yapısı itibari ile önemli görülenler. Aynı zamanda bu evlerin kısa sürede kurulumu ile birlikte insanların evlerinin yapısı ile ilgili daha iyi bir duruma sahip olmak mümkündür. Normal betonarme yapılardan farklı olarak bu evlerin günümüzde kullanım alanları daha çoktur.

Sadece ev yapıları olarak değil aynı zamanda bu tür yapıların dükkanı ya da kısa süreli barınak olarak kullanımı mümkündür. Kolay taşınabilir olması ve kısa sürede kullanıma hazır hale getirilmesi de artıları arasındadır. Günümüzde artık ev maliyetlerinde artış göstergesi ile bu tür evlere olan talep artışı görülmektedir.

                         Bizi Takip Edin!

 

 

 

 Youtube Kanalımızdan diğer 3D videolarımızı izlemeyi ve bizi takip etmeyi unutmayınız!

 

  

 

 

Geleneksel Prefabrik Evler

Mira prefabrik ev ile birlikte gerek tatil beldelerinde gerekse de diğer alanlarda evlerin dikkat çekici bir şekilde artış göstermesi muhtemeldir. Bunun yanında son zamanlarda evlerin fiyatlarının da kayda değer bir oranda artış göstermesi mümkün olmaktadır. Benzersiz olarak hizmet veren internet siteleri ile birlikte evlerin yapı olarak da istenilen bir tarz oluşturmak isteyenlere önemli bir hizmet vermesi muhtemeldir.

Genel olarak bu evlerin tercih edilme nedenleri arasında şık görünmesi de yatar. Aynı zamanda evlerin mobil olarak kullanımı sayesinde istenilen noktaya bu evlerin kurulması ve aynı zamanda insanların yeni yaşam alanlarına kavuşması sağlanabilmektedir. Bu ve benzeri prefabrik yapıların üretimi ve satışını yapan firmamız sizler için yeni yaşam alanları sunar.

 

Prefabrik Evler ve Kullanımları

Günümüzde bu evlerin kullanımı aşamasında firmamız mira prefabrik ev ile en iyi kaliteli yapıları sizlere sunmaktadır. Bunun yanında prefabrik evlerin kurulumu kadar aynı zamanda evlerin kurulumu dışında insanların maliyet beklentilerini karşılayan firmamız düşük fiyatlara sizlere ürünler sunmaktadır.

 

Mira prefabrik ev kurulumu aşamasında hizmet veren internet siteleri ile birlikte kolay bir şekilde firmamızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız ile birlikte prefabrik ev konusunda çeşitlilik arayanların beklentileri karşılanmaktadır. Aynı zamanda prefabrik evlerin kullanılması ile birlikte birçok insanın yeni bir yaşam alanı elde etmesi sağlanmaktadır. Hem renk olarak hem de tasarım olarak farklı ürünler mevcuttur.

 

 

 

Alan 75 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı