Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

77 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

 • Ana Sayfa
 • 77 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

77 m2 2+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Ev

Ürün Kodu : VEGA
%12
indirim
650.000,00 TL
570.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 "VEGA"

2+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Her insanın ihtiyaç duyduğu barınma alanları son zamanlarda prefabrik malzemeden üretilmektedir. Bu malzeme temizliği kolay olan ve aynı zamanda dayanıklı olması ile ön plana çıkan bir malzemedir. Günümüzde artık insanların kolay kurulum imkanı bulunan bu ürünleri tercih ettiği görülmektedir. Bunun yanında prefabrik evlerin kullanımı aşamasında hizmet veren internet siteleri ile birlikte yeni çıkan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz
 

                         Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

Vega prefabrik ev sayesinde aynı zamanda taşınabilir yapıların ortaya konulması sağlanmaktadır. Sizlere benzersiz hizmetleri sunan firmamız ile hem ev olarak hem de iş yeri olarak kullanılabilecek yapıları satın alabilirsiniz. Bunun yanında ürün çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor iseniz sizlere hizmet veren internet sitemizden ürünlere bakabilirsiniz.  

 
En İyi Prefabrik Modelleri
Firma olarak sizlere en kaliteli en iyi prefabrik ev modellerini sunuyoruz. Bunun yanında son zamanlarda vega prefabrik ev konusunda insanların beklentileri olan düşük fiyatları da biz karşılıyoruz. Ülkemizin önemli firmalarından birisi olarak hizmet veren firmamız ile birlikte siz de kolay bir şekilde prefabrik yapıların satın alınması işlemlerini yerine getirebilirsiniz.
Firmamız kurulum aşamaları dahil sizleri prefabrik yapıların temini aşamasında hizmet vermektedir. Özellikle son zamanlarda yenilikçi bir ev yaşam tarzı olarak ön plana çıkan bu prefabrik modeller ile birlikte kolay bir şekilde siz de beklentilerin karşılanması ihtiyacını elde edebilirsiniz.
 
En İyi Hizmetleri Sizlere Sunuyoruz
Firmamız ile birlikte en iyi modelleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ülkemizde vega prefabrik ev denilince ön plana çıkan firmamız aynı zamanda yıllardan bu yana alanda hizmet veren önemli bir firmadır. Siz de aklınızda bulunan ev modellerini internet sitemizde inceleyebilirsiniz. Hazır modellerin yanı sıra aynı zamanda müşteriye özel üretimler de yaparak sizlere hizmetler veririz.
 
Ülkemizde hizmet veren firmamız ile birlikte en iyi kalite prefabrik yapıların satın alınması işlemi mümkün olur. Müşteri memnuniyeti temelinde hizmet veren firmamız ile birlikte en yenilikçi hizmetlerin temini sağlanmaktadır. Aynı zamanda internet sitemiz ile birlikte birçok insanın ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanması imkanı ortaya çıkmaktadır. 
 
 
Alan 77 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı