Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

80 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 80 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

80 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-108
%12
indirim
700.000,00 TL
613.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Özel Tasarım Tek Katlı Prefabrik Evlerde Isı Yalıtımı Sorunu Var Mıdır?

 

Prefabrik evlerin yapımında kullanılan malzemeler çok önemlidir. Bu malzemelerin kaliteli seçilmesi ve evin montajı sırasında kaliteli malzemelerin kullanılması, prefabrik evin alt yapı sorunlarını önlemede etkilidir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı prefabrik evlerde ısı yalıtımı çok üst düzeyde olmaktadır. Bir betonarme binadan daha kaliteli ısı yalıtımı olan prefabrik evler bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin yapısı bu açıdan önem arz etmektedir.   

 

 

                          Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

80 m2 2+1 Tek Katlı Prefabrik Ev

70 m2 ev ve 10 m2 giriş verandası kullanım alanı ve farklı tasarımıyla dikkat ediyor. Prefabrik ev modellerimiz müşterinin her anlamda beklentisini karşılamakta. Prefabrik evlerimizin kullanıcılara sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Her mevsime uygun olması yanı sıra her bütçeye hitap etmesi de ev sahibi olmak isteyen bireylerin dikkatini çekmektedir. 80 m² olan bu evimizin, girişinde sizleri 10 m2’lik bir veranda ile karşılıyor. Çelik kapıdan girdikten sonra sizleri 6 m2’lik odalara ayrılan bir hol karşılıyor. Salonu 20 m2 ve mutfağı 10 m2 olan bu evimiz kullanıcısına konforlu bir alan sağlıyor.  

 

80 Metrekare Prefabrik Ev Özellikleri

Standart olarak bütün prefabrik evlerimizde olduğu gibi bu ev modelimizde de dış cephe olarak ahşap görünüm tercih ediyoruz. Dış kapımız çelik kapı olduğundan herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla yaşama konforunu sizlere sunuyor. Trend Yapı Prefabrik olarak bütün prefabrik evlerimizde kaliteli malzeme kullanımına oldukça dikkat etmekteyiz. Bu nedenle evlerimizde ısı ve ses yalıtımı oldukça yüksektir. Yapılarımız köşe kısımları betopan köşe kaplamadan oluşmaktadır. Standart çatılarımız, boyalı galvaniz sac malzemesinden üretilmektedir. Kullanıcı isteğine göre metal kiremit veya shingle kaplama da kullanılmaktadır. Piyasa da genel olarak prefabrik evlerin duvar boyu 2.50 m olmasına rağmen Trend Yapı Prefabrik olarak bizim ürettiğimiz prefabrik evlerin duvar boyları 2.80 m olmaktadır. Bu da evlerimizin betonarme yapılar gibi daha ferah görünmesine neden olmaktadır. 

 

Prefabrik Evlerimiz Her mevsime Uygun Mudur? 

Trend Yapı Prefabrik, tarafından üretilen prefabrik evler, her türlü mevsime uygun olarak uzman kadrosu tarafından hazırlanan malzemeler tarafından üretilir. Şiddetli yağmur veya rüzgarlara karşı firmamızın ürettiği prefabrik evler dayanıklıdır. Trend Yapı Prefabrik evlerimiz ısı yalıtımı konusunda iyi olduğundan kış aylarda soğuktan etkilenmeden evinizde sıcacık yaşamanıza imkân sağlar. Ayrıca yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan da ısı yalıtımı sayesinde sizleri korumaktadır.  

 

 

 

#prefabrikevfiyatları, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları2022

Alan 80 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı