Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

81 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 81 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

81 m2 2+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-109
%10
indirim
735.000,00 TL
658.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev 81 Metrekare Evlerin Detayları

Firmamız tarafından yapı malzemeleri üretilen ve montajı yapılan prefabrik evler kullanım kolaylığına sahiptir. Uygun fiyat karşılığında sunulan 81 metrekare prefabrik ev kendine has tasarımı ile modern ve özgün bir görünüme sahiptir. Evin yatak odası olarak tasarlanan her iki odası da 12 metrekaredir. Evin salon olarak tasarlanan odası 21 metrekaredir. Banyo ve tuvalet aynı bölmede yer alırken bölmenin genişliği 5 metrekaredir. Evin mutfağı 10 metrekaredir. Evin tasarımı 2+1 oda şeklinde yapılmıştır. Her türlü kullanıma uygun bir modeldir.

Prefabrik evler sanıldığının aksine kışın çok soğuk, yazın da çok sıcak olmamaktadır. Bu yapılarda kullanılan malzemelerin kaliteli olarak üretilmesi, prefabrik evlerin her mevsim rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Prefabrik evlerin işlevselliğinin yanında görsellikleri de ilgi çekmektedir. Yani hem görsel olarak iyi görünen hem de işlevsel olan yapılardır.

 

 

                      Bizi Takip Edin!

 

 Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

81 Metrekare Prefabrik Ev

81 metrekare prefabrik ev modellerimiz her anlamda göz doldurmaktadır. Evlerin her mevsim herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanılabilmesi müşteri tercihini elde etmede önemli bir unsur olmaktadır. Prefabrik evlerin kullanıcılarına sağladığı avantajlar sayıca çok fazladır. Prefabrik evlerin edinme maliyetleri düşük olduğu gibi her mevsime uygun kullanma koşulları da dikkat çekicidir.

 

81 Metrekare Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik evler kullanım avantajları ile pek çok kişi tarafından betonarme binalara tercih edilmektedir. Prefabrik evler, uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan kullanılabilmektedir. Zamanla yapıda bir hasar meydana geldiğinde çok küçük bütçeler karşılığında yapı kolaylıkla onarılmaktadır. Bu da yapının ömrünü artırmaktadır. Prefabrik evler sanıldığının aksine uzun ömürlü yapılardır. 81 metrekare prefabrik ev modellerimiz sahip oldukları görsellikleri ile de dikkat çekmektedir. Evin odaları 2+1 olarak tasarlanmıştır. Tek katlı olarak üretilen bu modellerin bölümleri şöyledir:

·         İki farklı oda,

·         Bir tane salon,

·         Mutfak,

·         Banyo ve Tuvalet.

Evin verandalı iki girişi bulunmaktadır. Verandalı kısımlar evin görselliğini artırmaktadır. Evin montajı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Evin dış cephesinde ahşap beton kullanılmıştır. Evin iki yıl süreli montaj, on yıl süreli servis garantisi bulunmaktadır. Evin net ölçüsü 81 metrekare, yüksekliği 280 santimetredir.

 

Prefabrik Evlerimiz Her mevsime Uygun Mudur? 

Trend Yapı Prefabrik, tarafından üretilen prefabrik evler, her türlü mevsime uygun olarak uzman kadrosu tarafından hazırlanan malzemeler tarafından üretilir. Şiddetli yağmur veya rüzgarlara karşı firmamızın ürettiği prefabrik evler dayanıklıdır. Trend Yapı Prefabrik evlerimiz ısı yalıtımı konusunda iyi olduğundan kış aylarda soğuktan etkilenmeden evinizde sıcacık yaşamanıza imkân sağlar. Ayrıca yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan da ısı yalıtımı sayesinde sizleri korumaktadır.  

Standart olarak bütün prefabrik evlerimizde olduğu gibi bu ev modelimizde de dış cephe olarak ahşap görünüm tercih ediyoruz. Dış kapımız çelik kapı olduğundan herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla yaşama konforunu sizlere sunuyor. Trend Yapı Prefabrik olarak bütün prefabrik evlerimizde kaliteli malzeme kullanımına oldukça dikkat etmekteyiz. Bu nedenle evlerimizde ısı ve ses yalıtımı oldukça yüksektir. Yapılarımız köşe kısımları betopan köşe kaplamadan oluşmaktadır. Standart çatılarımız, boyalı galvaniz sac malzemesinden üretilmektedir. Kullanıcı isteğine göre metal kiremit veya shingle kaplama da kullanılmaktadır. Piyasa da genel olarak prefabrik evlerin duvar boyu 2.50 metre olmasına rağmen

Trend Yapı Prefabrik olarak bizim ürettiğimiz prefabrik evlerin duvar boyları 2.80 metre olmaktadır. Bu da evlerimizin betonarme yapılar gibi daha ferah görünmesine neden olmaktadır. 

 

Alan 81 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı