Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

82 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 82 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

82 m2 2+1 Prefabrik Ev | Çift Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-201
%11
indirim
930.000,00 TL
820.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları 2022

82 Metrekare Prefabrik Dubleks Ev Büyüklüğü

Prefabrik yapılar sahip oldukları net alanlar ile her türlü ihtiyaca uygun olarak üretilirler. 82 metrekare prefabrik dubleks ev modelleri benzersiz tasarımı ile göz doldurmaktadır. Evin alt katında yer alan salonun büyüklüğü 15 metrekare ve mutfağın büyüklüğü 10 metrekaredir. Alt katta yer alan tuvalet bölümünün büyüklüğü 3 metrekaredir. Üst katta 2 yatak odası bulunmaktadır ve bunlar 10 ve 15 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Üst katta yer alan banyo 6 metrekaredir. Üst katta bulunan balkon da 3 metrekarelik bir genişliğe sahiptir. Evin tavanı 280 santimetredir. Ayrıca havanın dış duvar aralığında 10 santimetre aralığında iç duvar aralığında 6 santimetredir. Evin tüm köşe kısımlarında estetik betopan kaplama kullanılmıştır. Evin sıhhi tesisatı sıvalı altı olarak yapılmıştır. 

 

                         Bizi Takip Edin!

 

 

82 m 2 2+1 Çift Katlı (Dubleks) Prefabrik Evimizin 3D Videosunu izlemeden geçmeyin.  

 

 

82 Metrekare Prefabrik Dubleks Ev

Prefabrik yapılar son dönemin gözde yapıları olmaktadır. Betonarme binaya göre pek çok avantajı bulunan prefabrik yapılar, düşük fiyatlar karşılığında satılmaktadır. 82 metrekare prefabrik dubleks ev modellerimiz dubleks sahibi olmak isteyenler için idealdir. Betonarme dubleks binaların yüksek fiyatlar karşılığında el değiştirdiği ülkemizde, çok düşük fiyatlar karşılığında dubleks eve sahip olmak prefabrik yapılar ile mümkündür. Prefabrik yapıların firmamız tarafından üretilen malzemeleri kaliteli olduğundan yapının kış mevsimi ev sıcaklığı ideal olmaktadır.

82 m2 2+1 ÇİFT KATLI (DUBLEKS) PREFABRİK EV

76 m² ev 6 m² verandaya sahip Çift Katlı Prefabrik evimizin girişinde 15 ’lik bir salon bizleri karşılamaktadır. Zemin katımızda 1 salon, mutfak ve tuvalet bulunmaktadır. Üst katta ise 10  ve 15  olacak şekilde 2 tane yatak odası, bir adet ortak banyo ve balkon bulunmaktadır. Trend Yapı Prefabrik, rahat ve sağlam evinizde çekirdek aileniz ile rahatça yaşama imkânı size sağlamaktadır. Arzu ettiklerinize göre ev planında değişiklikler yapılmaktadır. Sizsin istekleriniz doğrultusunda yeni projeler çizilmektedir.  

82 Metrekare Prefabrik Dubleks Evlerin Avantajları

Zorlu mevsim şartlarına kolaylıkla dayanabilen prefabrik yapılar, işlevselliklerinin yanında aynı zamanda görsel açıdan da şık tasarımlara sahiptir. Prefabrik yapılar şiddetli rüzgarların geçiş güzergahında yer aldıklarında yapı malzemesi kaliteli olmadığında yapının zarar görmesi muhtemel olmaktadır. Firmamız tarafından son derece kaliteli malzemeden üretilen 82 metrekare prefabrik dubleks ev modellerimiz, her türlü iklim şartlarına dayanmaktadır. Bu modellerimiz dubleks olarak tasarlanmış olup alt katta:

·         1 tane salon,

·         1 tane mutfak,

·         1 tuvalet bulunurken

 • Üst katta:

·         2 yatak odası,

·         1 banyo,

·         1 tane de balkon bulunmaktadır. Evin alt katında ayrıca giriş kısmı olarak veranda alanı bulunmaktadır. Evin dış tasarımı modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca evin 2 yıl montaj garantisi ve 10 yıl boyunca servis garantisi bulunmaktadır. Evin tüm montajı firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır. 

Prefabrik evimiz, her iklim koşullarına uygun tasarlanmaktadır. Dış görünümü estetik bir görünüm kazanması için ahşap desenli yapılmaktadır. İsteğiniz üzerine taş görünümü de yapılmaktadır. Tüm köşe kısımlarında betopan köşe kaplama kullanılmaktadır. Prefabrik evlerimizin duvar yükseklikleri 2.80 m ayrıca dış duvar kalınlığı 10 cm ve iç duvar kalınlığı da 6 cm olarak yapılmaktadır. Dış kapılarımız çelik, iç kapılarımız ise amerikan kapıdır. İstenildiği üzere kapının türü değiştirilmektedir. Evlerimizin elektrik ve sıhhi tesisatı sıva altı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 10 yıl servis ve 2 yıl montaj garantisi siz müşterilerine vermektedir. 

 

Trend Yapı Prefabrik evleri kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Oldukça dayanıklı ve sağlam yapılmaktadır. Uzman teknik ekibiyle projelerin hesaplamaları yapılır. Sorun olacak yerler müşterilere bildirilerek tekrar proje üstünde değişiklik yapılır ve inşa edilmeden sorun çözümlenir.  

 

Siz müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli bir ev sunmak için ekibimiz detaylı ve özverili çalışmaktadır. 

Trend Yapı Prefabrik olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerimizin istekleri ve beğenilerini not ederek onlara ve inşa edilecek bölgeye uygun projeler tasarlanır. Gerekli hesaplamalar yapıldıktan ve müşterimizin üstüne düşen kısımları hallettikten sonra inşa 4 – 10 gün arasında başlanır ve sonuçlanır. 

 

Daha fazla Çift Katlı Prefabrik Evlerimize bakmak isterseniz buraya tıklayınız! 

 

 

Alan 82 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı