Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

82 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

 • Ana Sayfa
 • 82 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

82 m2 3+1 Prefabrik Ev | Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Ürün Kodu : TYP-110
%11
indirim
755.000,00 TL
668.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

82 Metrekare Prefabrik Ev

Betonarme binaların yerine kullanılabilen prefabrik evler, son dönemlerde yoğun ilgi görmektedir. Kullanıcılarına sağladığı pek çok avantajın yanında düşük bütçeler karşılığında edinilmesi, prefabrik eve olan talebi her geçen gün artırmaktadır. Prefabrik evlerin malzemesi kaliteli olduğu zaman yapının her türlü mevsim koşullarına uyumlu olduğu bir gerçektir. Şiddetli rüzgarların, sağanak yağmurların ya da soğuk kışların yaşandığı bölgelerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir. 82 metrekare prefabrik ev modellerimiz her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ev, 3 oda 1 salon şeklinde düşünülerek üretilmiştir.

 


                       Bizi Takip Edin!

 

 

 

 Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz.  

 

 

 

 

 

82 Metrekare Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik evlerin kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edildiği günümüzde, betonarme binalardan daha ucuz bir yapı ihtiyacını prefabrik evler karşılamaktadır. Bu yapıların ömürleri uzundur ve herhangi bölmesinde bir yıpranma meydana geldiğinde küçük bütçeler ile onarımları mümkün olmaktadır. 82 metrekare prefabrik ev modellerimiz pek çok işlevselliğinin yanında görsel açıdan da etkileyicidir. Tek katlı olarak üretilen bu modellerin bölmeleri şöyledir:

·         Üç farklı oda,

·         Bir tane salon,

·         Hol,

·         Mutfak,

·         Banyo ve Tuvalet.

Evin verandalı 3 metrekarelik girişi bulunmaktadır. Verandalı kısımlar evin dıştan görünümünü daha da etkileyici kılmaktadır. Evin toplam alanı 82 metrekaredir. Evin dış duvar kalınlığı 10 santimetre, iç duvar kalınlığı da 6 santimetredir. Evin yüksekliği 280 santimetredir. Evin tüm köşelerinde betopan kaplamalar kullanılmıştır. Evin dış kapısı çelik kapı olarak monte edilmektedir.

 

82 Metrekare Prefabrik Evlerin Detaylı Ölçüleri

Prefabrik evlerin malzeme üretimi ve montajı firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Prefabrik evlerin kullanıcısına sağladığı kullanım kolaylığı nedeniyle son dönemlerde bu yapılara olan talep ciddi anlamda artmıştır. 82 metrekare prefabrik ev modellerimiz özgün tasarımı ile göz doldurmaktadır. Yapıda yatak odası olarak tasarlanmış 3 oda bulunmaktadır.

Bu oda 15, 12 ve 10 metrekare olarak dizayn edilmektedir. Salon olarak düşünülen odanın büyüklüğü 17 metrekaredir. Evin ayrıca hol kısmı bulunmaktadır. Burası da 13 metrekaredir. Banyo ve tuvalet aynı bölmede yer almaktadır ve 5 metrekaredir. Mutfak 6 metrekare olarak tasarlanmıştır. Prefabrik ev modellerimiz her türlü ihtiyacı çok düşük bütçelerle karşılamaktadır.

Standart olarak bütün prefabrik evlerimizde olduğu gibi bu ev modelimizde de dış cephe olarak ahşap görünüm tercih ediyoruz. Dış kapımız çelik kapı olduğundan herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla yaşama konforunu sizlere sunuyor. Trend Yapı Prefabrik olarak bütün prefabrik evlerimizde kaliteli malzeme kullanımına oldukça dikkat etmekteyiz. Bu nedenle evlerimizde ısı ve ses yalıtımı oldukça yüksektir. Yapılarımız köşe kısımları betopan köşe kaplamadan oluşmaktadır. Standart çatılarımız, boyalı galvaniz sac malzemesinden üretilmektedir. Kullanıcı isteğine göre metal kiremit veya shingle kaplama da kullanılmaktadır. Piyasa da genel olarak prefabrik evlerin duvar boyu 2.50 m olmasına rağmen Trend Yapı Prefabrik olarak bizim ürettiğimiz prefabrik evlerin duvar boyları 2.80 m olmaktadır. Bu da evlerimizin betonarme yapılar gibi daha ferah görünmesine neden olmaktadır. 

 
 
 

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Diğer Tek Katlı Prefabrik Evlerimiz için Tıklayın!

 
 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları, prefabrikev

Alan 82 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6 cm)
Dış Duvar Kalınlık (10 cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı