Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

88 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 88 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

88 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ALHENA
%12
indirim
805.000,00 TL
708.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 "ALHENA"

3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Prefabrik yapıların kullanım alanları son zamanlarda artış göstermektedir. Sadece ev ya da iş yeri olmasının yanı sıra artık farklı alanlarda da birçok barınma ve konaklama ihtiyacının karşılanması aşamasında firmamızdan yararlanabilirsiniz. Özellikle son yıllarda prefabrik evlerin satın alınması aşamasında hizmet almak istiyor iseniz siz de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere başta Alhena prefabrik ev modelleri olmak üzere çeşitli farklı modeller ile destek sunuyoruz. 


                       Bizi Takip Edin!

 

 
 
 
 

 

 Youtube kanalımız da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Ülkemizde son zamanlarda tatil beldelerinde görmeye alışık olduğumuz bu yapıların mobil olarak kullanım imkanı bulunması nedeni ile tercih edildiği bilinir. Kurulum olarak normal evlerden farklılık taşıyan bu yapıların istenilen noktaya hızlı bir şekilde kurulması temin edilmektedir. Ülkemizde hizmet veren firmalar arasından kalite olarak en iyi kalite hizmetleri sizlere sunuyoruz.

 

Kaliteli Prefabrik Evler

Alhena prefabrik ev ile birlikte yüksek kaliteli yaşam alanlarını satın alırsınız. Aynı zamanda sizlerin isteklerine göre özel üretim yapılarak daha farklı yapıların tesis edilmesi mümkündür. Ülkemizde tesislerin yanı sıra iş yerlerinin de bazen prefabrik yapılardan hazır hale getirilmesi mümkündür. Bunun yanında prefabrik yapıların kullanımı aşamasında destek almak için internet sitemizden ürünlere bakabilirsiniz.

Ülkemizde prefabrikte kalite denilince akla gelen firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şekilde ürünleri temin ederek yaşam alanlarını karşılayabilirsiniz. Bunun yanında prefabrik evlerin görece daha kolay bir temizlik imkanı sunması da tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

 

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Bu ürünlerin kalite dışında aynı zamanda tasarım ve renk desen olarak da birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Ülkemizde hizmet veren internet sitemiz ile birlikte her renk ve desenden ürünleri bir arada görebilirsiniz. Alhena prefabrik ev ile birlikte yeni yaşam alanlarının oluşturulması mümkündür.

Siz de hızlı bir şekilde ürün temini ve kurulum hizmeti almak istiyor iseniz bizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik yapıların kurulumu aşamasında destek almak istiyor iseniz firmamız hizmetlerinden kolay bir şekilde yararlanmanız mümkündür. Benzersiz hizmetleri ile ön plana çıkan firmamız aynı zamanda müşterilerin memnuniyeti ilkesi ile hareket eden önemli bir firmadır. Güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

Alan 88 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı