Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

90 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 90 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

90 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : CAPELLA
%11
indirim
870.000,00 TL
768.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 "CAPELLA"

3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

İnsanların zaman zaman ihtiyaç duyduğu yeni yaşam alanlarının inşaası aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte yeni yaşam alanlarının oluşturulması temin edilmektedir. Bunun yanında son yıllarda capella prefabrik ev kullanımı ile birlikte siz de en başarılı ürünleri temin edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda prefabrik yapıların kullanımı ile birlikte ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de hızlı bir şekilde ürün temini yapabilirsiniz.

 

                            Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımıza bakabilirsiniz. 

 

 

  

 

 

 

Prefabrik ürünlerin imalatı aşamasında ön plana çıkan firmamız aynı zamanda bu ürünlerin kurulumu aşamasında sizlere benzersiz destekler sunarak dikkat çeker. Maliyet olarak en düşük maliyetlere ürün temini hizmeti sunan firmamız farklı modelleri ile müşterilerin yenilikçi model beklentilerinin karşılanması aşamasında ön plana çıkmaktadır. 

 

En Yenilikçi Modellerin Sunumu

Capella prefabrik ev modelleri gibi en yenilikçi prefabrik ev modelleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda modellerin tercih edilmesinde farklı müşteri beklentilerine yönelik çözümlerimiz vardır. Aynı zamanda internet sitemizde hazır bulunan modeller ile birlikte kolay bir şekilde ürün temini sağlayabilirsiniz. En yenilikçi modellerin temini aşamasında ön plana çıkan firmamız sayesinde insanların yaşam beklentilerinin hızlı bir şekilde karşılanması mümkündür.

Firmamız ürünleri ile geçici konaklama ihtiyaçlarının karşılanması sağlanmaktadır. Aynı yapıların ortaya çıkması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de yeni yaşam alanlarını düşük fiyatlara satın alabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz ile birlikte insanların kolay bir şekilde tarz yapılardan oluşan bir model satın alması sağlanmaktadır.

 

Yenilikçi Yapıların Temini

Ülkemizde hizmet veren internet siteleri üzerinden siz de yenilikçi yapıların satın alınması işlemlerini yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemizde yer alan detaylar ile birlikte kolay bir şekilde ürünlerin temini ve insanların capella prefabrik ev ile birlikte yapıların istenilen özelliklerde olması sağlanmaktadır.

Yaşam alanlarının yanı sıra nitelikli bir iş yeri yaptırmak için de prefabrik ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ülkemizin en çok beğenilen firmalarından birisi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Siz de kolay bir şekilde internet sitemizden ürün temini yapabilirsiniz. 

 

 

Alan 95 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı