Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

93 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 93 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

93 m2 2+1 Modern Dubleks Prefabrik Evler

Ürün Kodu : ARCTURUS
%11
indirim
1.085.000,00 TL
956.000,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

Arcturus   Prefabrik  Evler 

Prefabrik evler kısa sürede inşa edilen dayanıklı ve uygun maliyetli evlerdir. Hayalinizdeki eve bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Birçok kişi prefabrik evler hakkında yanlış bilgiye sahiptir. Prefabrik evlerin küçük ve dayanıklı olduğunu düşünenler aslında tam aksine genişlikte ve çelik gibi sağlam evler yapılmaktadır. Kaliteli üretilen evler uzun yıllar mevcuttur. Arcturus  Prefabrik  evleri  kullanışlı ve her türlü konfora sahiptir. 

 

              Bizi Takip Edin! 

 

 

Youtube kanalımızdan diğer 3D videolarımızın özellikleri

Tek katlı ister çift katlı veya dubleks prefabrik evlerin yaptırılması mümkündür. Firmanın yıllık istediği kat sayısını ve plana göre evleri inşa eder ve evini yaptırmak isteyen arsayı getirip monte eder. Firma kalitesiyle sağlam evler hızlı inşa edilen kaliteli evler üretilir. 

Prefabrik Ev Çeşitleri 

Prefabrik ev modelleri arasında dubleks daire tek katlı ve çift katlı evler inşa ediyoruz. Firmamız kaliteli planlı ve konforlu evler inşa ediyoruz. İsteğe bağlı tek katlı evler yaptırmak isteyenler genellikle girişte geniş veranda ya sahip iç planı ise ev sahibinin istediği gibi inşa ediyoruz. Mutfak salon WC ve banyoya sahip evlerde 1+1 2+1 veya 3+1 şeklinde inşa ediyoruz. Çift katlı ev yaptırmak istemler müşterilerimize yine girişte ister balkon iste geniş veranda şekilde yapılır. İç planı yine isteğe bağlı olup konforlu bir şekilde istenilen plana göre inşa ediyoruz.

En çok tercih edilen Arcturus prefabrik evler arasında ise dubleks evler yer alıyor. Dubleks evlerde girişi veranda iç planı birinci katta mutfak salon WC üst katta ise banyo ve yatak odaları yer alıyor. İsteğe bağlı olarak üst katta büyük balkonlar da yapılır. Sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmek ve hayalinizdeki evlere sahip olmak sandığınız kadar zor değil. Firmamız sizi kaliteli konforlu evlere kısa bir süre içerisinde sahip ediyor. Yaklaşık bir hafta içerisinde anahtar teslimi yapıyoruz. 

 

Prefabrik Ev Fiyatları 

 

Prefabrik evler her bütçeye uygun inşa ediliyor. Arcturus prefabrik ev fiyatları genellikle evin metrekaresine göre ve kat sayısına göre değişir. Kaliteli malzemeler kullanılarak her türlü prefabrik evler yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlı evler yaparak satış yapıyoruz. 

Alan 93 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Trapez Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı