Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

95 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

 • Ana Sayfa
 • 95 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

95 m2 3+1 Modern Tek Katlı Prefabrik Evler

Ürün Kodu : MİMOSA
%11
indirim
850.000,00 TL
748.800,00 TL
 • Montaj Garantisi
  2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
 • Servis Garantisi
  10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
 • Ücretsiz Montaj
  Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

"MİMOSA"

3+1 TEK KATLI PREFABRİK EV

Ev tasarımı anlamında sizlere hizmet veren firmamız son zamanların en çok beğenilen yapılarından birisi olan  mimosa prefabrik ev modeli  ile insanların daha ferah yaşam alanlarında yaşaması hizmetlerini yerine getirmektedir. Özellikle bu yapıların ortaya çıkması ile birlikte yaşam kalitesinin daha iyi bir hale getirilmesi mümkündür. Aynı zamanda geçici konaklama ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında da bu evleri satın alabilirsiniz.


                      Bizi Takip Edin!

 

 

 

 

 

 

 Ayrıca Youtube kanalımızda da diğer 3D videolarımızın özellikleri.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Firmamız ile birlikte yeni bir yaşam tarzını da satın almış olacaksınız. Üretim yapan firmalardan farklı olarak tamamen müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz. Kaliteli bir prefabrik satın almak istiyorsa internet ortamında yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Sizlere en iyi dayanıklılık hizmetlerini sunarak kaliteyi ayağınıza getiriyoruz.

 

Kaliteli İşçilik ve Hizmetlerimiz

Sizlere sunduğumuz mimosa prefabrik ev yapıları ile birlikte kaliteli işçilik ile daha yüksek bir ürün kalitesi sağlanmaktır. Ülkemizde sunulan bu hizmetlerin temini aşamasında ön plana çıkan firmamız sayesinde müşteri memnuniyetinin yüksek bir seviyeye taşınması sağlanmaktadır. Prefabrik yapıların temini aşamasında düşük fiyatlarımız ile de dikkat çekeriz.

Siz de yeni bir yaşam alanı temini aşamasında karar vermekte zorlanıyor iseniz firmamız hizmetlerinden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız ile birlikte insanların maliyet beklentilerinin karşılanmasının yanı sıra yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş kolay temizlenebilir evler inşa edilmektedir. İnternet sitemize giriş yaparak en iyi modelleri bir arada görebilmeniz mümkündür. 

 

En İyi ve En Kaliteli Ürünler 

Firmamız hizmetleri ile birlikte yüksek kaliteli ürünleri kolay bir şekilde satın almanız mümkündür. Mimosa prefabrik ev ile birlikte yaşam alanlarının dışında tatil için de kullanım imkanı elde edilmektedir. Özellikle son yıllarda insanların maliyet beklentilerinin karşılanması aşamasında ön plana çıkan firmamız ile birlikte siz de yenilikçi hizmetleri satın alabilirsiniz.

Firmamız hizmetleri ile birlikte insanların yaşam kalitesi beklentilerinin hızlı bir şekilde karşılanması sağlanmaktadır. Aynı zamanda internet sitemiz hizmetleri ile birlikte hangi modellerin bulunduğu hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de en yenilikçi modeller hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz firmamız ürünlerini satın alabilirsiniz. Firmamız müşteri temelinde hizmetler sunmaktadır.

 

 

Alan 95 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Düz Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.50 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Metal Kiremit
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı