Türkçe English
0532 172 96 52
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

En Beğenilen Prefabrik Ev Modelleri

 en beğenilen prefabrik ev modelleri

 

En Beğenilen Prefabrik Ev Modelleri

Trend Yapı Prefabrik blog ekibinden herkese selamlar,

Bildiğiniz gibi düzenleme ile getirilecek olan imar affından yararlanmak isteyen prefabrik ev araştırmacıları En Beğenilen Prefabrik Ev Modellerini incelemeye başlamıştır. Son zamanlarda prefabrik yapılara olan ilginin artmasıyla Prefabrik ev fiyatları ve Prefabrik ev modelleri alıcılara cazip geliyor. Hemen hemen herkesin ortak hayali olan müstakil evler, prefabrik ev modelleri alıcılarına göz kırpıyor. Geniş kullanım alanları, kullanışlı ve konforlu iç dizaynı, uzun ömürlü oluşu ve diğer yapı türlerine göre yarı fiyatlı olması ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Ülkemiz gibi deprem riski yüksek olan bölgelerde yaygın olarak kullanılan prefabrik evler, depreme karşı yüksek dayanıklılık özellikleri taşımaktadır. Yapısında kullanılan çeliğin güç ve sağlamlık anlamında yapıyı dayanıklı hale getirmektedir. Hızlı inşa süresi sayesinde geleneksel inşaat yapılarında olduğu gibi uzun inşaat süreçleri söz konusu değildir. Prefabrik evlerin diğer bir avantajı tek bir kalemden işinizin tamamlanmasıdır. Geleneksel inşaat türünde farklı farklı bir çok usta ile iletişim kurmanız gerekirken, prefabrik evlerde tek bir firma ile anlaşmanız durumunda yapının üretimi ve montajı süreçlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz. Böylelikle usta arayışları ve uğraşları olmadan kısa sürede evinizi teslim alabilirsiniz.

 

Prefabrik Ev Modelleri ve Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev modelleri, direkt olarak fiyatları etkilemektedir. Prefabrik ev fiyatları, prefabrik evinizin modeli, ölçüsü, iç dizaynı ve özelliklerine bağlı olarak doğrudan şekillenir. Her prefabrik ev modelinin üretim süreci ve işçilikleri farklıdır. Ancak prefabrik ev fiyatları sadece prefabrik ev modellerine bağlı olarak değişmez. Prefabrik Ev Fiyatları, yapıda kullanılan malzemenin kalitesine, metrekaresine, oda ve bölme sayısına, duvar yüksekliğine, dış cephe görünümlerine ve üretim şekline bağlı olarak değişmektedir. Bu hususların dışında tercih ettiğiniz prefabrik ev firmasının proje desteği, hizmet kapsamı ve tecrübesi de önem taşır. Tercih ettiğiniz firmanın prefabrik ev için geliştirdiği proje ve bu projenin üretim ve montaj kolaylığı en önemli husustur. Trend Yapı Prefabrik olarak uzman teknik ekibimiz hem iç plan hem de görünüm anlamında potansiyel müşterilerimiz için sürekli olarak proje geliştirmektedir.  20 yılı aşkın prefabrik sektöründe hizmet veren Trend Yapı Prefabrik, üstün kaliteli malzeme seçimi, sorunsuz ve kontrollü üretim-montaj hattı ve modern görünümlü prefabrik evler için azim ve mutlulukla çalışmaktadır.

 

Prefabrik Ev Modelleri

 Prefabrik Ev Modelleri

 

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Ev Modelleri

 

 

Prefabrik Ev Modelleri ve İç Planları

Prefabrik ev modelleri, iç görünüm ve dış görünüm olarak estetik, modern ve konforlu olmalıdır. Yapısında hafif çelik iskelet sistemi kullanılması ve taşıyıcılarının çelik olması ile sağlam olan bu yapıların konfor ve estetik görünümde olmaları da firmanın tecrübesine bağlıdır. Betonarme yapılarda olan kolon-kiriş gibi ölü alanlar prefabrik ev modellerinde yoktur. Anlaştığınız firmanın mimarı ile kendinize uygun prefabrik evi de tasarlatabilmektesiniz. Böylelikle hem hayalinizi gerçekleştirmiş hem de bu hayali uyguna mal etmiş olursunuz. İstediğiniz duvar yüksekliği ve dış cephe görünümlerini belirlediğiniz gibi prefabrik evinizin iç planında odaların konumlarını da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ölü alanları en aza indiren prefabrik evinizin her bir noktasını doğru ve etkili kullanmanızı sağlayan prefabrik ev modeli oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Trend Yapı Prefabrik olarak en çok beğendiği prefabrik ev modellerini sizin için derledik. 

 

 

Diğer Blogları İnceleyin