Türkçe English
0532 172 96 52
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

Hakkımızda

 

PREFABRİK YAPI SEKTÖRÜNDE YAPI ÇEKEN ÇİZGYLE TREND YAPI PREFABRİK,

Trend Yapı Prefabrik, 1999 yılından bu yana üstün kalite ve standartlarda; şantiye alanları, ofis, yaşam konteynerleri ve prefabrik konut gibi prefabrike sistemler konusunda uzmanlığıyla, Kocaeli Gebze´de bulunan 20.000 m² fabrikası ve İstanbul Tuzla´daki 3.500 m² showroom´u ile faaliyet göstermektedir. Yüksek performansta üretim, malzeme kalitesi ve özverili çalışmasıyla hizmet vermektedir. En büyük önceliği müşteri memnuniyeti olan Trend Yapı Prefabrik, müşterilerine yenilikçi fikirlerle kaliteli, modern, güçlü ve yaratıcı tasarımlar sunmaktadır. 

 Trend Yapı Prefabrik, Türkiye´nin her yerinde ve dünyanın 7 kıtasında inşa ettiği yapılarla prefabrik sektörünün lider firmasıdır.  

 

Üretim Tesisimizin 1 dakikalık kısa tanıtım videosunu izlemeden geçmeyin!

 

PREFABRİK YAPILAR NELERDİR?

Prefabrik Villa: Çoğunlukla prefabrik evlerden üretilen villalardır. Tatil şehirlerinde uzun süre kullanılırlar.

Prefabrik Havuz: Prefabrik havuzlar genellikle maliyetinin düşük olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Prefabrik Konteyner: Çoğu zaman inşaat şantiyelerinde kullanılan yapılardır. Prefabrik konteynerler şantiyelerde sıklıkla kullanılan yapılardır. Ancak zamana ayak uydurarak küçük konteyner evler de yapılabilir. 

Prefabrik Ev: Tek katlı veya Çift katlı Prefabrik evler olarak kullanılır, bu grup içinde Tiny House ve Bungalov tarz evlerde bulunmaktadır. 

 

#prefabrikevnedir, #prefabrikevneyapımı, #prefabrikev