Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Kahramanmaraş Prefabrik Ev Firmaları

 Kahramanmaraş Prefabrik Ev Firmaları

 

 

Kahramanmaraş Prefabrik Ev Firmaları

 

Kahramanmaraş prefabrik ev firmaları arasında deneyimli işletmelerden hizmet alınması önerilir. Prefabrik konutların son yıllarda önemi oldukça artmıştır. Yaşanan depremler ve doğal afetler prefabrik konutların önemini bir kez daha göstermiştir. Prefabrik konutların ilk olarak ortaya çıkış şekli, deprem konutları şeklindedir.

Depreme dayanıklı olmaları mukavemetli yapıları, uzun süre kullanım avantajı sağlar. Prefabrik konutlar, kalite kontrol aşamalarından geçirilmiş olan konutlardır. Kalite standartlarına uygun şekilde dizayn edilmiş olan bu konutlar, her coğrafi şekle uygun olarak tasarlanır.

Prefabrik konutların değişen metrekarelere bağlı olarak farklı özellikleri bulunur. Tek katlı olabildiği gibi dubleks ya da tripleks özelliklerde prefabrik konutlar da yer alır. Bu evler, betonarme yapılara nazaran uzun ömürlü ve son derece dayanıklı tasarımlardır.

 

 

Depreme Dayanıklı Olan Prefabrik Konutlar

 

Kahramanmaraş prefabrik ev firmaları içerisinde işletmemiz, sunduğumuz hizmet kalitesi ile öne çıkan firmalardandır. Çelik konstrüksiyon yapıları sayesinde esnek bir özelliğe sahip olan konutlar, betonarme yapılardan çok daha depreme mukavemetlidir.

Uygun maliyetlerle inşa edilmeleri de bu konutların en önemli özellikleridir. Kısa sürede ve son derece sağlam şekilde tasarlanan bu konutlar, bütçe dostu ev tipleridir. Değişen metrekarelerine göre evlerin fiyatları değişir. Veranda, balkon ve çatı katları ile son derece şık özellikte yaşam alanlarıdır. Yağışı bol olan yörelerde su tutmayan özellikte dik çatılı tasarımların tercih edilmesi önerilir.

Firmamız, ülkenin farklı coğrafi koşullarına uygun tasarımları ile önerilen prefabrik konut işletmelerinin başında yer alır. Yaygın hizmet ağımız sayesinde Türkiye’nin yedi farklı bölgesine dağıtım hizmetimiz bulunur.

 

Uygun Fiyatlı Ev Tasarımları

Kahramanmaraş prefabrik ev firmalarıuygun fiyatlı olmaları kadar, sağlamlıkları test edilmiş olan konutlardır. Isı geçirmez özellikleri ile aile bütçesine dolaylı yoldan katkı sunan yapılardır. Oda araları ve dış cepheler, ısı ve ses geçirmez yalıtkan malzemelerle kaplanmıştır.

 

Fiyatlarımız sektörde en uygun seviyelerde yer alır. Uzak bölgelerde nakil ve işçilerimizin konaklama masrafları fiyatlarımıza dahil değildir. Kalite standartlarına uygunluğu nedeniyle bağlı bulundukları belediyelerden kolaylıkla ruhsat alabilen yapılardır. Uzun ömürlü ve sağlıklı prefabrik tasarımlar için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Diğer Blogları İnceleyin

  • Kahramanmaraş Prefabrik İletişim
    Kahramanmaraş Prefabrik denildiği zaman aklımıza hemen sağlam evler gelir. Çünkü Kahramanmaraş bir deprem şehridir ve en fazla iki katlı binaların yapılması gerekir. Bu bölgelerde deprem çok yaşanır. Yasal olarak bakıldığı zaman belediyeler iki katın üzer
  • Prefabrik Ev Nedir, Nasıl Kurulur?
    Prefabrik evler, geleneksel inşaat yöntemlerine göre daha kısa bir sürede tamamlanabilir ve genellikle daha ekonomik bir seçenek sunar. Ayrıca, enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik açısından da avantajlıdır.
  • Prefabrik Villa Fiyatları 2022 - 2
    Son zamanlarda ev fiyatlarında gözlemlenen artıştan kaynaklı prefabrik evlere olan talep dikkat çekmeye başlamıştır. Prefabrik villa fiyatları 2022 yılında 2021 yılına nazaran hızla yükselmiştir. Ev fiyatlarındaki arış sebebiyle birç