Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Misyon / Vizyon

Misyonumuz, sektördeki yeni ve teknolojik gelişmelerden etkilenerek insanlara kalıcı konfor ve ekonomik hizmet sunan güvenilir ve başarılı bir firmayız. Trend Yapı Prefabrik olarak, müşterilerimize öncelikle güven aşılamayı hedefliyoruz. Müşterilerimizle hoşgörü ve saygı çerçevesinde karşılıklı projeler yürütme bilinciyle çalışarak, üstün malzeme kalitesi, dayanıklı yapılar ve konforlu bir ortam oluşturuyoruz. Amacımız, müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunarak onların memnuniyetini sağlamak ve sektörde liderliği sürdürmektir.

 

 

 

Vizyonumuz, müşteri odaklı bir anlayışla hareket eden ve kurumsal kimliğimizi ve malzeme kalitemizi 1999 yılından bu yana başarıyla sürdüren bir firma olarak var olmaktır. Trend Yapı Prefabrik, prefabrik yapı sektöründe iş sağlığı ve güvenliğine büyük önem veren, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir bir yaklaşım sergileyen, yenilikçi ve özgün tasarımlarla müşterilerin yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkaran projeleri hayata geçiren bir marka olma hedefine ilerlemektedir. Müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunmak, sektörde liderliği sürdürmek ve sektöre yön vermek için sürekli olarak yenilikleri takip etmekte ve en iyi uygulamaları benimsemekteyiz.

 

 

 

Amacımız, geçmişte ve bugün olduğu gibi müşterilerimizle güven ilişkisi içinde olmayı sürdürmek, ilerlemeye devam ederken sağlam ve kaliteli yapılar inşa etmek için emin adımlarla ilerlemektir. Öncü firma konumumuzu korumak ve büyümek için, kaliteli malzemelerimizi kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, sektördeki yenilikleri takip ediyor ve en iyi uygulamaları benimsemekteyiz.