Türkçe English
0532 172 96 52
Cumhuriyet Mah. Güney Yanyol Cad. No:24 Gebze / Kocaeli

Misyon / Vizyon

MİSYON

Sektörün yeni ve teknolojik gelişmelerinden etkilenen, insanlara kalıcı konfor ve ekonomik hizmet oluşturan, güvenilir ve başarılı bir firmayız. Trend Yapı Prefabrik firması olarak önceliğimiz müşterilerimize güven aşılayan, ardından hoşgörü ve saygı ile müşteriler ile karşılıklı projeler yürütme bilinciyle müşterilerimize üstün malzeme kalitesi, dayanıklı yapılar ve konfor ortamı oluşturmaktayız. 

 

 

 

VİZYON

Firmamız, her daim müşteri önceliklerine dikkat eden, 1999 yılından bu yana sektörde kurumsal kimliğini ve malzeme kalitesini bozmadan başarılı işler yapmaya devam etmektedir. Trend Yapı Prefabrik, Prefabrik yapı sektöründe iş sağlığı ve güvenliğine önem veren, çevreyle uyumlu, yenilikçi fikirler ile yaratıcı ve özgün tasarımlar sunarak müşterinin yaşam kalitesini zirveye çıkaracak projeleri oluşturan bir marka olma yolunda ilerlemektedir. 

 

 

Amacımız, geçmişte ve günümüzde de olduğu gibi müşterileriyle Güven ilişkisi içerisinde kalabilen, yerinde saymadan emin adımlarla ilerleyen ve kaliteli malzemeleriyle sağlam yapılar inşa etmeye devam eden öncü firma konumu korumak ve büyümektir.