Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Neden Trend Yapı Prefabrik?

 Neden Trend Yapı Prefabrik?

Peki Neden Trend Yapı Prefabrik’i Tercih Etmelisiniz?

Prefabrik ev malzemelerimizin kalitesine güveniyoruz.

Minimum 10 yıllık tecrübelere sahip ustalar ile çalışmaktayız.

Çatı makaslarımız, h profillerimiz 1 mm – 1,5 mm arasında, köşe direklerimiz 1,5 mm’den yapılmaktadır. Tüm malzemelerimiz 0.8 mm ile 1,5 mm arasında değişkenlik göstermektedir.

Standart duvar panellerimizin içinde bulunan EPS strafor 16 dans yoğunluğundadır. Bu da yapınızın ses ve ısıya karşı yüksek yalıtımlı olmasını sağlar. Pek çok firma 8-12 dans (yoğunluk) arasında kullanmaktadır.

Çatı yalıtımı için pek çok firma sadece 8 cm İzocam kullanırken, biz 10 cm İzocam + OSB + Membran uygulaması yapmaktayız. Bu da yapınız 4 mevsim kullanılabilir olmasını, yağış ve kar gibi durumlarda yapınıza ses ve soğuk gelmemesini sağlamaktadır. Diğer firmalarda bu yalıtım için ekstra ücret istemektedirler.

2 yıl ücretsiz servis, 10 yıl malzeme garantimiz bulunmaktadır. 

Banyo ve veranda gibi ıslak zeminlerde nem olmaması ve fayansların iyi tutunması için yeşil alçıpan kullanmaktayız. Birçok firma uygun maliyet olması açısından beyaz alçıpan kullanmaktadır.

Tüm projelerimiz de pencereleri çift açılır ve sineklikli olarak hediye etmekteyiz.

Çift katlı evlerimizde özel olarak programlar ile hesaplanan 25 cm’lik C profil ve 62,5’ta bir travers uygulaması yaparak sonrasında da 16 mm Betopan ile kaplayarak gıcırdama ve esneme problemini önlüyoruz.

Yapılarımızın kurulum esnasında priz ve anahtar yerlerini kendiniz belirleyebilir, ekstra olarak da açtırmak konusunda özgürsünüz.

Her evimizde fiyatlarımıza yansıtmadığımız veranda da kapaklı priz ve Musluk, TV tesisatı, Klima tesisatı, Mutfak dolabı için sac bandı, banyo için sac bandı, soba baca aparatı, Aplik tesisatı, Çift açılır & Sineklik pencereleri hediye etmekteyiz.