Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler

Özel Prefabrik Evler

Ürün Kodu : OP1
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Prefabrik Evin Temeli Nasıl Olmaktadır?

Prefabrik evlerin temeli sağlam olmalıdır. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşılaşmak çok olasıdır. Prefabrik evlerin temeli için zemine beton dökülmektedir. Prefabrik evin yapılacağı arsanın üzerine atılacak temel, projeye uygun olmalıdır. Çok katlı prefabrik evler yapılacaksa zeminin sağlam atılmasına önem verilmelidir. Evin büyüklüğüne ya da şekline göre de evin temel atma maliyeti değişmektedir. Özel tasarım prefabrik evler yapının tasarımına uygun bir temelle inşa edilmelidir.

Temel atma işleminden önce zeminin sağlamlığına bakılmalıdır. Sağlam olmayan temel için gerekli önlemler alınmalıdır. Gerekli olduğu takdirde zeminin doldurulması ya da eğiminin ortadan kaldırılması işlemleri de yapılabilmektedir. Bu tarz işlemler inşaat maliyetini biraz daha artırabilmektedir. Temel için çelik ve demirden bir iskelet oluşturmak ve bu iskeleti kullanmak yapı sağlamlığını artıracaktır.

 

Prefabrik Evlerde Hangi Sorunlarla Karşılaşılmaktadır?

Prefabrik evlerde karşılaşılan sorunların temel nedeni, yapı için kullanılan malzemelerin kalitesiz olmasıdır. Kaliteli malzemeler ile yapılan prefabrik evlerde ısınmadan diğer tüm konulara kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmamaktadır. Prefabrik evlerin, şiddetli rüzgarların olmadığı alanlara yapılması önemli bir tedbir olarak kabul edilebilir. Bunun dışında temelinin sağlam olması, yapının sağlam olması anlamına gelmektedir.

Kaliteli malzemeler kullanmadığında da aşırı yağış alan yerlerde prefabrik evin zarar görmesi gündeme gelebilmektedir. Ayrıca kalitesiz malzemeler kullanıldığında yapının ciddi bir ısınma sorunu da olabilmektedir. Bunun dışında prefabrik evler uzun ömürlüdür. Satın alan kullanıcılarına da çok ciddi maliyet avantajları sağlamaktadır. Özel tasarım prefabrik evler son dönemde sıklıkla tercih edilen, modern görünüme sahip evlerdir.

 

Özel Tasarım Prefabrik Ev Firması

 

Özel tasarım prefabrik evinizi hangi firmadan temin ettiğiniz son derece önemlidir. Bu alanda tercih ettiğiniz firmanın kalitesi aynı zamanda evinizin kalitesini belirleyecektir. Bizler sahip olduğumuz deneyim ile size en iyi biçimde hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile sizlerde istediğiniz tasarıma sahip evi oluşturabilirsiniz. 

 

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyat

Alan 85 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı