Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 2

Özel Prefabrik Evler 2

Ürün Kodu : OP2
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Özel Tasarım Çift (İki) Katlı Prefabrik Evler

Prefabrik evler tek katlı olabilmekle birlikte iki ya da üç katlı da olabilmektedir. Katın birden fazla sayısı için yapının temelinin sağlam atılması ve kullanılan malzemenin sağlam olması önemlidir. Özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler çok odalı ve işlevsel yapılar konumundadır. Villa tipi betonarme binalara çok benzemektedir. Prefabrik evler son dönemde en çok tercih edilen yapılar arasında yer almaktadır. Bu yapıların normal bir betonarme binaya göre pek çok avantajı bulunmaktadır. Sahip olduğu bu avantajlar nedeniyle de çok sık tercih edilmektedir. Sizlerde bu eşsiz yapılara sahip olmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Özel Tasarım Çift (İki) Katlı Prefabrik Evler Kışın Soğuk Olur Mu?

Prefabrik evler konusunda evin içinin soğuk olup olmadığı hususu en çok merak edilen konulardan biridir. Soğuk olan bir yapının ısıtılması ciddi bir maliyet kalemi olmaktadır. Bu nedenle iyi ısınan yapılar, kış ayları için kullanıcısına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Prefabrik evlerin yapımında pek çok farklı yapıda malzeme kullanılmaktadır. Malzemenin yapısına ve kalitesine göre yapının dayanıklılığı belirlenmektedir. Kaliteli malzemelerin kullanılması sonucunda yapının ısı yalıtımı ile ilgili de herhangi bir sıkıntı gündeme gelmemektedir. Bu nedenle özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler için kaliteli malzemelerin kullanılması tercih edilmelidir. Kaliteli yapı malzemeleri ile inşa edilen prefabrik yapılar betonarme binalardan bile daha kaliteli ısı yalıtımı sağlayabilmektedir. Bu nedenle de prefabrik evler kışın soğuk olmamaktadırlar.

 

Prefabrik Evler Doğal Afetlere Karşı Korunaklı Mıdır?

 

Prefabrik evler kaliteli malzemeler ile yapıldığında doğal afetlere karşı dayanıklıdırlar. Depreme dayanıklı oldukları gibi şiddetli yağmur ve rüzgâra karşı da sağlam bir yapı konumundadırlar. Kalitesiz malzeme ile yapılan prefabrik evler ise şiddetli rüzgarlardan bile zarar görebilmektedirler. Özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler özel tasarım oldukları için kaliteli malzemeden yapılırlar. Bu durum ise bu yapıların doğal afetlere karşı dayanıklı yapılar olmalarına neden olmaktadır. Çatı aralığından sızan sular, kalitesiz prefabrik yapıların en önemli sorunlarından biridir. Özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler her katında kaliteli malzemelerin kullanıldığı yapılardır. Depreme karşı dayanıklıdır. Ayrıca bu özel tasarım yapıların temeli çok sağlam atılır ve temel karışımında demir ve çelik bulunmaktadır.

 

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri

Alan 104 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 3+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı