Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 3

Özel Prefabrik Evler 3

Ürün Kodu : OP3
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Prefabrik Evler Uzun Süre Dayanır Mı?

Prefabrik evler kaliteli malzeme ve sağlam temel üzerine yapıldığından dolayı çok uzun süreler dayanmaktadır. 50 ve 70 yıl arasında dayanıklılık sürelerine tabidirler. Yapının zamanla zarar gören kısımları düşük maliyetlerle onarılabilmektedir. Bu da yapının ömrünü çok düşük maliyet karşılığında artırmaktadır. Özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler kaliteli malzemeden yapıldığı için zarar görmeden uzun süre dayanmaktadır. Bu şekilde dayanıklı bir yapıya sahip olmaları da tercih edilmelerinde önemli bir rol oynamaktadır. Betonarme binalarda, deprem sonrasında karşılaşılan duvar çatlakları, prefabrik yapılarda görülmemektedir. Binanın çökmesi ya da tümden yıkılması, kaliteli yapısı nedeni ile prefabrik yapılarda mümkün değildir. Bu yapılar her iklim ve mevsim şartlarına dayanmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde çok şiddetli rüzgarların estiği eyaletlerde bile prefabrik evler hasar görmeden kullanılmaktadır. Bu yapılar, dayanıklılık konusunda kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

 

Prefabrik Evlerin En Önemli Faydaları Nelerdir?

Parçaların monte edilme süresi, evin sahip olduğu kat ve tasarıma göre değişmekle birlikte 3 ya da 4 gün içinde rahatlıkla tamamlanmaktadır. Prefabrik evlerin inşa süresi kısa olduğundan dolayı herhangi bir binanın inşaatını bekleme gibi süreler bu yapılarda bulunmamaktadır. Bu da kısa sürede istenilen tasarımda bir prefabrik eve sahip olmayı kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra evlerin faydaları şöyle olmaktadır;

·         Prefabrik evler düşük maliyet avantajı ile kullanıcılarına ucuz ev sahibi olma imkânı sağlamaktadır. Tercih edilmelerinin ilk sırasında düşük maliyetli olmaları yer almaktadır.

·         Prefabrik evlerin inşa süreleri çok kısadır. Malzemeleri fabrikada üretildiği için yapının yalnızca montaj işlemi yapılmaktadır.

·         Prefabrik yapılar dayanıklı yapılardır. Zorlu mevsim koşullarına dayanma hususunda yeterlidirler. Isı yalıtımları yüksek düzeydedir. Bu da kış aylarının düşük maliyetle ve sıcak geçmesine imkân tanımaktadır.

·         Özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler modern görünüşleri ile her zaman ilgi odağı olmaktadırlar. Dış tasarımlarının estetik dizaynı, yapının betonarme binalardan daha fazla dikkat çekmesine yol açmaktadır.

·         Bu yapılar estetik görünümlerinin yanı sıra net kullanım alanlarının fazlalığıyla da tercih edilmektedir.

·         Prefabrik evler, fabrikada üretilen parçaların istenilen yere getirilerek kısa sürede monte edilmesi ile meydana gelmektedir.

 

Özel Tasarım Prefabrik Evlere Nasıl Sahip Olunur?

 

Firma olarak bu alanda sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık ile sizlere en kaliteli özel tasarım çift (iki) katlı prefabrik evler sunuyoruz. İstanbul ve Gebze’de bulunan yerlerimizde çok sayıda çalışanlarımız ile sizin için yüzlerce prefabrik ev üretiyoruz. Bu alanda hizmet almak ve en sağlam, kaliteli ve şık tasarımlara sahip prefabrik evlere sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

#prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevmodelleri

Alan 136 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 2
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı