Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 4

Özel Prefabrik Evler 4

Ürün Kodu : OP4
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Özel Tasarım Tek Katlı Prefabrik Evler

Türkiye’de özellikle deprem sonrasında tek katlı prefabrik evlerin kullanımı yaygınlaşmıştır. Depremlerin yoğun olduğu dönemlerde sıkça kullanılmıştır. Bu dönemden sonra da ülke genelinde kullanımı artmıştır. Özel tasarım tek katlı prefabrik evler farklı ev modelleri sunmaktadır. Prefabrik evler, betonarme evlerin yerine kullanılabilen ve birbirinden farklı tasarımlara konu edilebilen evlerdir. Bu evlere sahip olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Özel Tasarım Tek Katlı Prefabrik Evlerde Isı Yalıtımı Sorunu Var Mıdır?

Prefabrik evlerin yapımında kullanılan malzemeler çok önemlidir. Bu malzemelerin kaliteli seçilmesi ve evin montajı sırasında kaliteli malzemelerin kullanılması, prefabrik evin alt yapı sorunlarını önlemede etkilidir. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı prefabrik evlerde ısı yalıtımı çok üst düzeyde olmaktadır. Bir betonarme binadan daha kaliteli ısı yalıtımı olan prefabrik evler bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin yapısı bu açıdan önem arz etmektedir.

Özel tasarım tek katlı prefabrik evler modern tasarımları ile dikkat çekerken aynı zamanda kaliteli ısı yalıtımları ile ilgi odağı olmaktadır. Isınma sorunu özellikle kış aylarında önemli ve maliyetli olduğundan prefabrik evlerin ısınma sorununun olmaması önemlidir. Kaliteli bir yalıtıma sahip olan prefabrik evlerde kış ayları çok rahat geçmektedir. Özel tasarım tek katlı prefabrik evler ısınma sorununu büyük ölçüde çözmektedir.

 

Özel Tasarım Prefabrik Evler Depreme Dayanıklı Yapılar Mıdır?

 

Prefabrik evlerin yapımı kolay olduğu gibi demontesi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Ayrıca prefabrik evlere sonradan ilaveler de yapılabilmektedir. İstenildiği takdirde düşük bir maliyet karşılığında prefabrik evler istenilen yere taşınabilmektedir. Prefabrik evlerin temeli sağlam atıldığında depreme dayanıklı yapılar olmaktadır. Prefabrik evin temelinin çelik ve demir karışımı ile atılması, yapının sağlamlığını artıracaktır. Sağlam bir temele sahip olan prefabrik evler de depreme ve diğer tüm doğal olaylara karşı dayanıklıdır. 

 

 

#prefabrikevmodelleri, #prefabrikevfiyatları2022, #prefabrikevnedir

Alan 65 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 2+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı