Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 5

Özel Prefabrik Evler 5

Ürün Kodu : OP5
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Prefabrik Evlerin Ömrü Ne Kadardır?

Prefabrik evlerin dayanma süreleri yapının türüne, büyüklüğüne, kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Sağlam malzeme kullanıldığında yapının dayanıklılık süresi 50 yıla kadar rahatlıkla ulaşmaktadır. Zamanla yapının zarar gören yerleri düşük maliyetle onarılmaktadır. Bu da yapının dayanma süresini artıracaktır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması, evin dayanıklılığına dair tüm sıkıntıları önlemede yardımcı olacaktır. Bu şekilde sağlam olan yapılarda herhangi bir doğal afetin olumsuz etkileri ile karşılaşmak mümkün değildir.

Özel tasarım tek katlı prefabrik evler eşsiz tasarımlarının yanında uzun ömürlü olmaları ile de dikkat çekmektedir. Tasarımın kalitesine göre evin yaşam süresi de değişmektedir. Çok kalitesiz malzemelerin kullanıldığı prefabrik evler, şiddetli bir rüzgârda bile yıkılma ya da zarar görme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

 

Özel Tasarım Prefabrik Evlerin Avantajları

Prefabrik evlerin pek çok avantajı vardır.  Bunların neler olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

·         Bu avantajları arasında en önemlisi fiyat avantajıdır. Fiyat avantajı nedeni ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

·         Prefabrik evlerin tek katlı ve çift katlı olan türleri olduğu gibi en fazla üç katlı olan prefabrik evler yapılmaktadır.

·         Prefabrik evlerin kat sayısına ve büyüklüğüne göre temelinin sağlamlık düzeyi değişmektedir. Ancak buna rağmen her biri on derece sağlam ve dayanıklıdır.

·         Prefabrik evlerin pek çok alanda kullanıldığı görülmektedir.

·         Özel tasarım prefabrik evler size hayal ettiğiniz evi çok daha uygun fiyatla ve kısa sürede kavuşabilme olanağı sunar.

 

Prefabrik Evlerin Dezavantajları Nelerdir?

Prefabrik evlerin avantajları saymakla bitmemektedir. Pek çok avantajının yanında yapının bazı dezavantajları da bulunmaktadır. Bu dezavantajlar tamamen yapının kalitesiz malzeme ile yapıldığı varsayımına dayanarak açıklanmıştır. Prefabrik evlerin dezavantajları şunlardır:

·         Yapının şiddetli rüzgarlara maruz kaldığı durumlarda yapı kalitesiz malzeme ile yapılmışsa yıkılma durumu ile karşılaşılabilmektedir,

·         Yapının çatı akması ya da içeriye yağmur suyunun girmesi problemleri de rastlanan durumlar arasında yer almaktadır,

·         Betonarme binaya göre dayanıklılık süresi daha kısadır ancak daha düşük maliyetle yapılan onarımlar sonrasında prefabrik yapının dayanıklılık süresi kolaylıkla artırılabilmektedir.

Özel tasarım tek katlı prefabrik evler kaliteli malzemeler ile yapıldığı için dayanıklı yapılardır. Yağmur sularından ya da şiddetli rüzgarlardan etkilenmezler. Dayanıklılık ve yaşam süreleri uzundur. Çatı akmasına karşı da korunaklı yapılardır. Isı yalıtımları yüksek düzeydedir ve kışın ısınma ile ilgili bir sorun meydana gelmemektedir.

 

Özel Tasarım Prefabrik Ev Firmaları

 

Bu alanda en iyi hizmeti sunan firmalardan biri olarak prefabrik ev satın alırken bizleri tercih etmenizi öneririz. Sizlere bu konuda etkili hizmet sunacağımızı garanti ederiz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışmalar bu alanda ne kadar başarılı işlere imza attığımızı fazlası ile göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek sizlerde kısa sürede uygun maliyet ile özel tasarım prefabrik evinize kavuşabilirsiniz. 

 

Alan 167 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 4+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 3
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 2
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı