Türkçe English
0532 172 96 52
İçmeler Mah. Zinnur Sok. No:3 Kat:1 Ofis:4 - Lantana Plaza Tuzla/İSTANBUL

Özel Prefabrik Evler 6

Özel Prefabrik Evler 6

Ürün Kodu : OP6
  • Montaj Garantisi
    2 yıl boyunca montaj garantisi veriyoruz.
  • Servis Garantisi
    10 yıl boyunca servis garantisi veriyoruz.
  • Ücretsiz Montaj
    Satın aldığınız evin tüm montajını yapıyoruz.

 

 

Özel tasarım tek katlı prefabrik evler sağlam bir temel üzerine kurulduğunda doğanın tüm zorlu şartlarına karşı dayanıklı olmaktadır. Şiddetli rüzgarların istikrarlı olduğu güzergahlar üzerine kurulmaması, prefabrik evlerin daha uzun süre dayanmasına yol açmaktadır. Betonarme binalarda deprem sırasında meydana gelen çatlak tarzı hasarlar prefabrik evlerde görülmemektedir. Binanın sağlam yapılması durumunda da çökme durumları ile karşılaşmak mümkün değildir.

 

Prefabrik Evler

Günümüz yaşam koşullarında ev fiyatlarının artması ve kişilerin artık hayal ettiği evlere kavuşma şansının azalması firma olarak bizleri bu alanda bir şeyler yapmaya yöneltmiştir. Kişiye özel hazırladığımız tasarımlara sahip prefabrik evler ile insanların hayallerine kavuşmasını sağlamaya çalışıyoruz. İnsanları hayal ettiği özel tasarım prefabrik evler ile tanıştırmak için çalışıyoruz. Bu alanda neler yapıyoruz ve bu sürece nasıl başladık bahsetmek istiyoruz.

 

Prefabrik Evler Yapmaya Ne Zaman ve Nasıl Başladık?

Sizlere bu alanda hizmet vermeye 1999 yılında üç ortak olarak başladık ve her zaman ileriye dönük önemli hedefler koyduk. Prefabrik konutlar, ofis binaları, sosyal tesisler, deprem evleri ve hafif çelik yapılar ile bu işe başladık. İleriye dönük olarak planladığımız hedefler, işimizi daha da büyütmemizi zorunlu bir hale getirince üretim ağımızı genişlettik. Çelik konstrüksiyon yapılar ve konteyner imalatını da üretim ağımıza kattık. Yurt içi ve yurt dışına üretimler yaparak her türlü yapı ihtiyacını karşıladık. İstanbul Tuzla’daki 3500 m² showroom mağazamız ve Kocaeli Gebze’deki 20.000 m² fabrikamızda üretmeye ve yapı ihtiyacını gidermeye devam ediyoruz. 300’ü aşkın çalışanımızla firmamızı büyütürken, aynı zamanda ülke ekonomisinin de büyümesine katkı sağlamaktayız.

 

Ne Çeşit Prefabrik Evler Üretiyoruz?

Prefabrik evlerin birbirinden farklı tasarımları ve çeşitleri bulunmaktadır. Prefabrik evlerin farklı malzemeler kullanılarak yapılması, yapının kaliteli olup olmadığını belirlemektedir. Firmamız, prefabrik yapıları tek katlı prefabrik yapılar ve çift katlı prefabrik yapılar olarak üretmektedir. Ayrıca talebe göre de özel tasarım prefabrik evler imal edilmektedir. Tek katlı prefabrik evlerin birbirinden farklı boyutta olanları firmamızca üretilmektedir. İstenilen her boyutta prefabrik evleri, istenilen renkte ve tasarımda imal etmekteyiz. Farklı model ve fiyatta sunulan tek katlı prefabrik evlerimiz her ihtiyaca göre üretilmektedir. Çift katlı prefabrik evlerin üretimini de büyük bir özveri ile yapmaktayız. Farklı ebatta ve tasarımda üretilen çift katlı prefabrik evler dayanıklı yapısı ve eşsiz tasarımları ile göz doldurmaktadır.

 

Alan 43 m²
Elektrik Tesisatı Sıva Altı Tesisat
Köşe Kaplama Betopan Köşe Kaplama
Pencereler Kurşunsuz PVC
Sıhhi Tesisat Sıva Altı Tesisat
Dış Cephe Ahşap Görünüm
Oda Sayısı 1+1
Bina Yüksekliği 2.80 m
Banyo Sayısı 1
İç Duvar Kalınlık (6cm)
Dış Duvar Kalınlık (10cm)
Çatı Kaplaması Boyalı Galvaniz Sac
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Kapı
Balkon Kapısı PVC Balkon Kapısı